KNIŽNÍ NOVINKY MF, Dobrovský

Rádi vaříte, ale nemáte čas na čtení dlouhých receptů? Představujeme vám na českém trhu ojedinělé publikace, první tištěné video kuchařky. Nejčtenější český web o jídle, portál Toprecepty.cz, vydal závěrem loňského roku první tištěné video kuchařky, na něž letos navazuje dalším dílem.
Nejvíc receptů a článků na jednom místě Nejčtenější český web o...

Architektonický skvost, trojosá barokní sala terrena ve Valdštejnské zahradě, patřící k Senátu, ožila významnou společenskou událostí. Nedávné vyhlášení nouzového stavu inspirovalo režiséra, scenáristu, spisovatele a fotografa Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy NOUZOVÝ STAV - ZÁPISKY CESTOVATELE ČASEM. Jako Chodec, pábitel, prochází osiřelou...

Dnes proběhl v knihkupectví Dobrovský křest knihy Železná Sparta a Šéf Andrej Kvašňák.
Křtu se zúčastnili bývylí spoluhráči Andreje Kvašňáka: František Chovanec, Vladimír Táborský a Václav Vrána, Vítězslav Lavička a Jan Stejskal.

Bývalý hráči Sparty nám prozradili ve videu, co si myslí o situci v klubu za poslední dobu.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Opevnění

03.07.2017

Aktualizované vydání nepostradatelné příručky pro všechny zájemce o proslulé československé bunkry

                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky