CO KDY A KDE

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a co nejdéle zůstat mladistvý, to by chtěl asi každý z nás. Herečky Regina ŘANDOVÁ, Tereza BEBAROVÁ, zpěvačka Míša Nosková, operní diva Pavlína Senič nebo houslistka Markéta Muzikářová už vědí, jak na to. Týká se to i mužů, přesvědčil se o tom také partner M. Noskové Jindřich Čanda. Na laserové dermatologické klinice...

4 TENOŘI POKRAČUJÍ V ÚSPĚŠNÉM TAŽENÍ: NATÁČÍ NOVÉ ALBUM, DVAKRÁT VYSTOUPÍ VE FORU KARLÍN, VZDAJÍ HOLD KARLU GOTTOVI, POPRVÉ ZAMÍŘÍ NA SLOVENSKO A ČEKÁ JE JUBILEJNÍ 100. KONCERT!

S odstupem tří let od vydání alba Spolu a po dvou speciálních minialbech - lockdownovém Pět pohromadě a politickém ČauČesku - vydal na podzim Tomáš Klus novinku Cítím a nyní s ní vyjíždí na stejnojmenné koncertní turné.

Více než 1 380 000 korun na pomoc lidem zasaženým válkou na Ukrajině vynesl koncert, během kterého hrály například kapely Divokej Bill, Wohnout, Tři sestry či Anna K. Celý výtěžek akce půjde na nákup zdravotnického materiálu.

                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky