Milan Peroutka si v Malostranské besedě zazpívá se svou ex Míšou Tomešovou i Aničkou Slováčkovou

15.06.2022

Leader kapely Perutě představí divákům nadupanou show s ochutnávkou právě připravované desky. Chybět nebude ani rekordní malíř!

Po více než po půl roce se Milan Peroutka a jeho kapela Perutě v sobotu 18.6. opět vrací do pražské Malostranské besedy se samostatným koncertem, a hlavně s ochutnávkou z nově připravované desky. V den, kdy oslaví svůj svátek, si na jeviště stoupne i s dvěma ženami herečkami a zpěvačkami - jak se svou expřítelkyní Michaelou Tomešovou, tak blízkou kamarádkou Annou Julií Slováčkovou.

"Přiznám se, že pár songů z připravované desky jsme už měli možnost vyzkoušet před živým publikem na letošních vystoupeních kapely a mile mě překvapilo, kolik přišlo krásných ohlasů a zpráv, že se nové písničky líbí," říká pyšně Milan Peroutka, který chce léto kromě zkoušení muzikálu "Biograf láska" v divadle Kalich strávit také v nahrávacím studiu.

"Narozdíl od představení mám na autorských písničkách rád, že jsou věčné. Představení má svou derniéru a do roka o něm nikdo neví, songy můžou své posluchače chytnout za srdce kdykoliv," je přesvědčený Peroutka, který po kapelním debutu "Žij a tancuj" už chystá další počin.

Na koncertě se mezi hosty objeví výtvarník Josef Rataj, který během úvodního čísla namaluje Milana v rekordním čase na plátno 1,5 x 1,5 m, a zároveň tím představí vizuál nového merche, který v tomto spojení vznikne. Duet "Spolu/sami", jenž v originále zpívá s Nicol Čechovou, tady v premiéře představí se svou expřítelkyní Míšou Tomešovou, a s chystaným podzimním duetem "Tanči se mnou" přijde také Anna Julie Slováčková.

Na místě bude k ochutnání Perutě drink, projekce, fotostěna a originální kapelní stan, ve kterém si návštěvníci budou moct například přičichnout k vlastnímu interiérovému parfému, který hudebník představil na sklonku roku. Role předkapely se zhostí mladá formace Realita.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!