Veronika Khek Kubařová zažila na natáčení Hvězd nad hlavou chvíle strachu

16.11.2021

V seriálu Hvězdy nad hlavou hraje Veronika Khek Kubařová tak trochu praštěnou učitelku Pavlínu Nejezchlebovou, která najde zalíbení v Michalu Zemánkovi v podání Lukáše Příkazkého. A kvůli němu se dostala do situace, v níž jí příliš komfortně nebylo.

Ve stodole, kde se konají přípravy na kolaudaci, Pavlína omylem převrhne baňky s chemikáliemi, což způsobí, že připravené petardy na ohňostroj začnou vybuchovat. Veronika Khek Kubařová tak byla přímo uprostřed dění. "Přiznám se, že když jsem si tuto scénu četla, nedošlo mi, že bude až tak akční. V seriálu to většinou bývá tak, že je to natočené spíš na efekt. Ale na místě mi došlo, že tady to tak není, čekaly mě pyrotechnické efekty a říkala jsem si, že to bude asi náročnější natáčení," přiznává herečka. "Nenapadlo mě požádat o dublérku, ale je pravda, že jsem si hledala to místo, kde jsem se cítila bezpečně v tom vybuchujícím hluku. Chtěla jsem být v dostatečné vzdálenosti a předem jsem si vše nechala ukázat. Musela jsem přitom i hrát a bezpečí bylo důležité, aby se to povedlo. Nechtěla jsem být vyděšená, ale mít to pod kontrolou."

Jakmile se stodola zaplní dýmem a vybuchujícími petardami, dovnitř vběhne Lukáš Příkazký a svou učitelku zachrání. "Lukáš mě pronáší tou doutnající a bouchající laboratoří v náruči. Předtím jsem ale byla zavřená vedle v místnosti a poslouchala jsem, co se tam děje. Nic jsem neviděla a trnula, co je za dveřmi. Celé jsem to viděla, až když tu napůl omdlelou Pavlínu nesl," popisuje náročnou scénu Veronika, která byla moc ráda, že Lukáš byl takový gentleman. "Lukáš se mě ptal, zda jsem v pořádku, jestli mě dobře drží a nese. Jinak to byl takový zmatek a shon, že jsme to chtěli mít rychle za sebou," přiznává herečka, která má na seriál moc krásné reakce ze svého okolí. "Můj manžel se na Hvězdy dívá a nenechá si ujít ani jeden díl. Ohlasy na to mám až překvapivě hezké. Nedávno mi i maskérky na natáčení říkaly, že na seriál koukají i se svými muži a moc je to baví. Myslím, že se podařilo natočit kvalitní věc."

Zdroj FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!