Václav Klaus Stále na cestách

19.04.2019

PŘINÁŠÍME EKLUZIVNÍ VIDEO, KDE BÝVALÝ PREZIDENT NEMLUVÍ JEN O KNIZE.

Václav Klaus - Stále na cestách je čtvrtým pokračováním čtenářsky úspěšné série cestovatelských zápisků významné osobnosti českého veřejného života a bývalého prezidenta republiky.


Fenomén "zápisků z cest" - cestopisných postřehů doplňovaných díky specifičnosti autorových cest unikátním politicko-společenským kontextem - vznikl z potřeby informovat veřejnost o zahraničních cestách prezidenta republiky.
Zápisky si od té doby našly mezi čtenáři pevné místo.

"Mnoho navštívených míst je opravdu krásných. Vysokohorská, totálně prázdná a turisticky nedotčená krajina Kavkazu nedaleko Soči, poušť a moře kolem marocké Dakhly, malebná jihofrancouzská oblast Cap Ferrat nedaleko Monte Carla, zádumčivá finská jezera v naprostém klidu severských lesů, starobylá, už před mnoha tisíciletími obydlená, na vysokém kopci nad mořem se nacházející sicilská Erice, atd. Snad něco z toho naznačí amatérsky dělané fotografie, kterých je v knížce poměrně velké množství."

Bývalý prezident Václav Klaus pokřtil svou novou knihu a u té příležitosti promluvil například o svém synovi Václavu Klausovi mladším, kterého označil za "samostatný živel, který dále již nekoriguje". Vyjádřil se také na téma brexitu nebo k aktuálnímu postavení ČSSD a ODS, které stále vnímá jako dvě hlavní politické strany.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky