V Brně není nuda, když slavní berou děti do kina. Vyrazili Erbová, Švancara či Jícha.

22.06.2019

V brněnském Cinema City Velký Špalíček se konal slavnostní brunch, a to u příležitosti exkluzivní předpremiéry nového filmu Tajný život mazlíčků 2. Se svými ratolestmi do kina vyrazili například herci brněnského divadla, bývalá fotbalová hvězda Petr Švancara nebo Vlaďka Erbová s dcerou Viktorkou a synem Markusem.

Vlaďka Erbová s kamarádkou a dětmi.
Vlaďka Erbová s kamarádkou a dětmi.

Brunch v Cinema City Velký Špalíček byl připraven především pro ty nejmenší diváky. Součástí byl kromě filmové projekce i doprovodný program a chybět samozřejmě nesmělo ani bohaté občerstvení. Malí diváci si vyzkoušeli virtuální realitu, soutěžní překážkovou dráhu, do sálu vstupovali s pomalovanými obličeji a s napětím, která výhra na ně čeká v tombole o filmové ceny. "Byla to krásná akce i film, moc jsme si to užili celá rodina", uvedl Robert Jícha, brněnský zpěvák, herec, dabér a moderátor.

Pokračování animované série sleduje dobrodružství malého teriéra Maxe, který se srovnává s tím, že není jediným oblíbencem svojí paničky, a dostane nervový tik, protože se musí starat o nový přírůstek do smečky - lidské miminko. Veterinář mu naordinuje pobyt na venkově, což není úplně ozdravné kvůli zlým krocanům. A ani Maxovi domácí souputníci to nemají jednoduché.

U  filmového novinky Tajný život mazlíčků se pobaví a zasměje multiplexech Cinema City celá rodina od 20. června, a to ve formátech 2D, 3D, 4DX a VIP Chodov. Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!