UPOVÍDANÁ NOSKOVÁ MUSELA PŘEDSTÍRAT OPILOST

23.04.2018

MÍŠA NOSKOVÁ MUSELA PŘEDSTÍRAT OPILOST, ABY STIHLA MAMMA MIA!

Muzikálová zpěvačka Míša Nosková je díky své několikaleté praxi v oboru už ostřílená profesionálka. Ale i takoví umělci se někdy dostanou do situace, kde jim pěkně zatrne. S oblíbenou kolegyní Hankou Křížkovou, se kterou účinkuje v muzikálu Mamma Mia!, se zapovídala v herecké šatně, kdy už měla stát na jevišti a vést dialog. Míša tak na jeviště přiběhla o pár vteřin později a začala předstírat, že je opilá Tanya, aby děj zachránila. Žádný divák nic nepoznal, naopak rozesmála celý sál, který i po několikaletém uvádění je stále plný diváků.

Mamma Mia! se do Kongresového centra vrátila 6. dubna 2018. Producenti znovu zakoupili práva, protože po tomto letním veselém muzikálu byla neustálá poptávka. Že trefili opět do černého se potvrzuje plným sálem a ovacemi ve stoje při závěrečné děkovačce.

Míša Nosková alias milionářka a kamarádka hlavní hrdinky Donny Tanya se z obnovené premiéry příliš nestresovala.

"Mám to štěstí, že můj mozek zatím docela funguje. Takže na zkoušce jsem měla pocit, jako by to bylo nedávno. Nicméně texty jsem samozřejmě zopakovala před zkouškou." vysvětluje Míša Nosková.

V zákulisí panuje dobrá nálada. Muzikál spojil mnoho lidí a dal dohromady přátelství a někdy i něco víc. Není nic tajného, že Roman Vojtek se zamiloval právě na Mamma Mia! do Petry Vraspírové a Hanka Holišová začala chodit (teď již s bývalým partnerem) Tomášem Smičkou. Míša Nosková si velmi rozumí se svojí kolegyní Hanou Křížkovou, která představuje roli spisovatelky a druhé kamarádky Donny Rosie.

"Já na tento muzikál vždycky vzpomínám hrozně ráda. Je jedním z mých nejoblíbenějších. Určitě nejčastěji si vzpomenu na chvíli, když sedíme s Hankou v šatně a povídáme si, a najednou se z odposlechů ozve začátek hudby, na kterou přicházím na jeviště. Tak rychle jsem životě neběžela. Nicméně v tu chvíli už bylo na jevišti rozsvíceno a mě nezbylo, než přes celé jeviště jít a hrát, že jsem úplně na mol." vypráví s úsměvem na tváři zpěvačka.

V kině letos v létě uvidí diváci pokračování slavného příběhu. Míša Nosková se na film moc těší a zajde na něj s celou rodinou, se kterou se o prázdninách také chystá do Ameriky. Její dcera Eliška si dlouho cestu do USA, přeje a tak poletí na Floridu.

Premiéra tohoto muzikálu byla v prosinci roku 2014. Režisér Antonín Procházka vytvořil na jevišti Kongresového centra Praha velkolepou a romantickou show plnou trefných vtipů a dojemných scén. Celý děj doprovází živý orchestr, díky kterému si divák odnáší opravdu hezký kulturní zážitek.

Do třpytivých tanečních kombinéz se znovu obléknou přední hvězdy českého showbusinessu. Hlavní roli matky Donny se objeví Alena Antalová, Leona Machálková a Daniela Šinkorová. Dceru Donny - Sophie hraje Hana Holišová, Ivana Korolová a Petra Vraspírová. ABBA kombinézu oblékají také muži, tatínkové Sophie - Petr Kolář, Pavel Vítek, Petr Kotvald, Tomáš Trapl, Oldřich Kříž, Roman Vojtek, Bronislav Kotiš, Jiří Langmajer nebo Bořek Slezáček.

Vstupenky v sítích TICKETLIVE A TICKETPORTAL.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!