Tomáš Klus ukončí Recyklus tour 18. prosince na Výstavišti v Brně

16.12.2017

Podzimní Recyklus tour Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny se chýlí ke konci, uzavře ho 18. prosince od 19.00 #jinykoncert v působivém prostoru Výstaviště Brno (Hala B). Návštěvníci obohaceného a výjimečného koncertu mohou v předsálí již od 16.30 načerpat síly před hudebním zážitkem v odpočinkové zóně při poslechu demo verzí starších písniček Tomáše Kluse a pochutnat si na dobrém jídle.  Na koncertě zahraje předkapela - nedávno založené hudební duo MEME, které tvoří členové kapely Mandrage Matyáš Vorda a František Bořík. Pozvání přijal také další speciální host, jehož jméno zůstane pro návštěvníky koncertu do poslední chvíle překvapením.

Tomáš Klus s Jiřím Kučerovským, Petrem Škodou a Janem Lstibůrkem sev rámci podzimního Recyklusu vypravili do 17 českých a moravských měst, odehráli také 6 koncertů na Slovensku. Spolutvůrci playlistu Recyklus tour se staliv létě 2016 fanoušci Tomáše Kluse, kteří měli možnost hlasovat prostřednictvím speciální webové "recyklusační" aplikace. Na podzim 2017 playlist pak obohatilo několik novinek: singl Dobré ráno a píseň A pak, kterou Tomáš Klus nazpíval se svou ženou Tamarou, s níž také natočil videoklip, který byl zveřejněn v prosinci.

V místě konání brněnského koncertu bude ve foyer na návštěvníky čekat odpočinková zóna, kde se díky sluchátkům a reproduktorům od BANG & OLUFSEN budou moci zaposlouchat do demo verzí starších hitů a singlů Tomáše Kluse, vychutnat si dosud nikde nevydané verze známých a oblíbených písniček a nahlédnout tak přímo k tomu, jak Tomáš Klus skládá a tvoří.

Posláním Recyklus tour bylo a jerecyklování. Nezůstalo jen u oživení starších hitů v nových aranžmá, ale recyklace se promítla i do výtvarného pojetí turné, na kterém se podíleli průkopnice PET-art Veronika Richterová, která vytvořila pro tourinteraktivní instalaci kontejnerů, představujících "pokoje" jednotlivých členů kapely a nadaná ilustrátorka a animátorka Eliška Podzimková,jež navrhla design hlavní stage. Nový design Recyklusu, který byl poprvé představen 30. září 2017 na koncertě v pražské Pragovce pak dotvořili Ondřej Eremiáš a Matyáš Vorda společně s Michalem Budínským, který stojí za videoprojekcemi.

Stejně jako na již proběhlých koncertech, i v Brně bude možné podpořit dobrou věc. Návštěvníci koncertu s sebou mohou vzít již nepotřebné oblečení a darovat je organizaci MOMENT, jež prostřednictvím dobročinných obchodů podporuje denní stacionář Žebřík, mobilní hospic Ondrášek v Ostravě, projekt Kola pro Afriku a další dobročinné záležitosti.

Mediálními partnery Recyklus tour 2017 jsou deník Právo, Marianne, Xantypa a Frekvence 1.

Adresa: Hala B, Výstaviště 405/1, Brno

Předprodej vstupenek: www.ticketportal.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky