SUPRAPHON NABÍDNE KAŽDÝ TÝDEN NĚKOLIK AUDIOKNIH ZDARMA

24.03.2020

NA ÚSTECH ROUŠKY, DO UŠÍ AUDIOKNIŽNÍ KOUSKY!

SUPRAPHON NABÍDNE KAŽDÝ TÝDEN NĚKOLIK AUDIOKNIH ZDARMA

V době vyhlášení nouzového stavu s omezením pohybu obyvatel přichází vydavatelství Supraphon ze speciální nabídkou, kterou pod heslem "RADOST Z POSLECHU" chce přispět k optimističtější atmosféře v domácích karanténách.

Každý týden na webu Supraphonline.cz nabídne ke stažení několik audioknih zdarma. Vybrané nahrávky patří do zlatého fondu Supraphonu a přináší v podání těch nejlepších herců příběhy plné dobrodružství, statečnosti, lásky a naděje, která nikdy neumírá!

V PRVNÍ KOLEKCI PŘINÁŠEJÍCÍ ZÁBAVU A ROZPTÝLENÍ PRO CELOU RODINU POSLUCHAČI NALEZNOU:

- Neodolatelný anglický humor v románu spisovatele Jerome Klapky Jerome TŘI MUŽI VE ČLUNU v kongeniálním podání proslulého Miroslava Horníčka.

- Legendární dobrodružství Karla Maye VINNETOU, jež ve skvělé audio dramatizaci mistrovsky rozehráli Boris Rösner, Petr Kostka, Rudolf Hrušínský a Radoslav Brzobohatý.

- Příběh nejslavnějšího trosečníka všech dob v románu Daniela Defoa ROBINSON CRUSOE s vynikajícím hereckým ztvárněním Jiřího Adamíry, Jaroslava Kepky, Ladislava Peška a Martina Růžka.

- POHÁDKY Boženy Němcové a Karla Jaromíra Erbena. Čtyřalbum obsahuje perly pro děti nejmladší (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce), humorné pohádky pro mladší školáky (Čert a Káča, Kmotr Matěj, Jak se Honzík učil latinsky) i velkou dramatizaci pohádky O bílém hadu, která má šanci zaujmout i dospělé posluchače.

NASTAV UŠI, STÁHNI ZDARMA A POSLOUCHEJ ČTYŘI SKVĚLÉ AUDIOKNIHY! https://www.supraphonline.cz/special/radost-z-poslechu

Tato akce platí až do odvolání

#RADOSTZPOSLECHU: www.supraphon.cz / www.supraphonline.cz / www.facebook.com/Supraphon / www.instagram.com/supraphon

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!