SuperStar Vlasta Horváth má nový klip. Věnoval ho mrtvému!

27.03.2018

Zpěvák a hudebník Vlasta Horváth přichází s novým singlem, ke kterému natočil videoklip. Tento song věnoval svému zesnulému bratrovi Martinovi, se kterým si byli velice blízcí. Když ukončil profesionální dráhu fotbalisty, zakotvil ve Vlastově kapele na postu bubeníka. Jak sám Vlasta říká, "byli jsme spřízněné duše".

Nový singl je zároveň předzvěstí nového CD, jehož vydání je naplánováno na začátek října tohoto roku. "Původně jsem chtěl vzdát hold svému milovanému bratrovi jen tímto jedním songem, ale stále ke mně přicházela shůry nová slova a melodie. V tu chvíli mi došlo, že nezůstanu u jedné písně, ale že natočím v tomto duchu celé album."

Zpěvák si dal tentokrát na singlu "Stále nevěřím" opravdu záležet a přizval ke spolupráci známého britského hudebního producenta Grega Havera (produkoval např. Manic Street Preachers apod.), ale také tuzemského hudebníka a producenta Lukáše Pavlíka, který se s Vlastou na produkci též podílel. Jako ve většině případů si hudbu a text obstaral zpěvák sám. Píseň je velice emotivní. Po hudební stránce velmi propracovaná, na jedné straně skrývá spoustu citu a na druhé je plná energie.

Nutno říct, že text písně chytil za srdce všechny jeho fanoušky. Krátce po premiéře videoklipu měla písnička neuvěřitelných 350 sdílení na sociálních sítích a tisíce zhlédnutí. A Vlasta slibuje, že stejně kvalitní budou všechny písně z alba, které věnuje právě svému bratrovi Martinovi. Na další videoklip se fanoušci mohou těšit již v září. 

Klip je k vidění zde:

https://www.youtube.com/watch?v=m6j98bzvd0s 

Foto: All4Bands

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!