SRDCE NA DLANI. Nová komedie od tvůrců hitu Ženy v běhu

12.01.2022

Na konci ledna bude mít v kinech premiéru nová komedie Srdce na dlani režiséra Martina Horského a producenta Tomáše Hoffmana. Ti jsou podepsáni pod diváckým hitem Ženy v běhu, který přilákal do kin téměř 1 600 000 diváků. Tvůrci film Srdce na dlani označují jako komedii "pro všechny, kteří věří na lásku". Nyní jej představují prostřednictvím traileru a filmového plakátu.

Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy a kde nás potká. Můžeme se zamilovat ve školce, v důchodu, na ulici, v parku. Kdykoliv a kdekoliv.

Josef (Boleslav Polívka) se těší, že si po odchodu do penze konečně splní svůj dávný sen a stane se pouličním klaunem. Svým šarmem okouzlí i ráznou Marušku (Eliška Balzerová), majitelku pojízdné kavárny. Jako by se ti dva hledali celý život. Ale není na osudovou lásku přece jen trochu pozdě? Navíc se k Josefovi do vily právě stěhuje jeho dcera Anička (Jana Pidrmanová) i s pětiletým Honzíkem. Domnívá se, že s chlapy definitivně skončila, ale setkání s dávnou láskou Pavlem (Matouš Ruml), ji zasáhne u srdce.

K Honzíkovi do školky nastupuje nová holčička Evička. Honzík poprvé zažívá pocity spojené s láskou, úplně se v nich neorientuje a tak sbírá rady od maminky, dědečka Josefa nebo sympatického strejdy Karla (Vladimír Polívka). I toho potká ve školce láska, když se zamiluje do Honzíkovy paní učitelky Elišky (Kristína Svarinská). A aby toho sbližování nebylo málo, Karlův basset Váleček si velmi rozumí s Eliščinou bassetkou Šalinou.

Láska přináší do životů našich hrdinů naději a krásu, ale i komplikace a překážky, které budou muset s úsměvem a dobrou vůlí překonat.

"V komedii Srdce na dlani se proplétá několik příběhů o lásce, která temperamentně zasáhne do života starších, mladších i nejmladších hrdinů. A zamilují se dokonce i basseti Váleček a Šalina. Věřím, že naše nová komedie udělá divákům v kinech radost a potěší je stejně jako Ženy v běhu," vzkazujedivákům režisér a scenárista Martin Horský.

Boleslav Polívka nám k filmu prozradil: "Srdce na dlani je příjemný a chytrý film s humorem. V životě mnohých je radosti málo a tato komedie pěstuje úsměv a inteligentní legraci." Vladimír Polívka hraje Josefova syna Karla a tak se na filmovém plátně poprvé setkávají Boleslav a Vladimír Polívka v rolích otce a syna. Vladimír k tomuprozradil: "S tátou se mi hraje skvěle, známe se tak dobře, že jen v pohledech se dokážeme perfektně dorozumět a sladit. Jediný problém je v tom, že se na place rozchechtáme, nebo nám aspoň cukají koutky. Jak říká táta, kdybychom spolu chodili do školy a seděli v lavici, tak nás rozsadí."

O filmu Srdce na dlani něco málo naznačila i Eliška Balzerová: "Režiséra Martina Horského znám už dávno a mám moc ráda jeho komedie. V této době je jich třeba, diváci se chtějí zasmát a Srdce na dlani je krásný film přesně toho druhu." V dalších rolích se představí Jana Pidrmanová, Matouš Ruml, Kristína Svarinská, Veronika Khek Kubařová, Marek Taclík, Jenda Čadil a Jaroslava Kretschmerová.

Matouš Ruml budoucím divákům vzkazuje: "Přijďte do kina na Srdce na dlani, protože my všichni, herci a tvůrci, to svoje srdce do filmu dali a bude to vidět!"

Film Srdce na dlani bude mít premiéru 20. ledna 2022 a do našich kin jej uvede distribuční společnost CinemArt. Producentem filmu je Tomáš Hoffman. Koproducentem filmu je innogy.

Hlavním partnerem je FTV Prima a film vzniká za podporyNadačního fondu Praha ve filmu Prague Film Fund.

Trailer k filmu najdete na Youtube kanálu zde: https://youtu.be/fD-mDqeiaqg

Režie a scénář: Martin Horský

Producent: Tomáš Hoffman

Kamera: Jan Drnek

Hrají: Vladimír Polívka, Eliška Balzerová, Matouš Ruml, Jana Pidrmanová, Boleslav Polívka, Kristína Svarinská, Veronika Khek Kubařová, Jenda Čadil, Petr Vaněk, Hynek Čermák, Jaroslava Kretchmerová, Pavla Tomicová, Marek Taclík, Jaromír Nosek

Koproducent: innogy

Distributor: CinemArt

Film Srdce na dlani podpořil Nadační fond Praha ve filmu Prague Film Fund, protože Praha je nejenom jedna z nejdůležitějších kulturních destinací střední Evropy, ale také město, které podporuje kvalitní a příjemný život pro místní i turisty, a to i pro ty, kteří mají ztížené možnosti pohybu po městě. Bezbariérová Praha jako jedna z vedlejších dějových linek filmu Srdce na dlani je tedy velmi zajímavý a uchopitelný aspekt pro komunikaci a propagaci hlavního města Praha, která se dlouhodobě profiluje jako "film-friendly" destinace. Nadační fond Praha ve filmu Prague Film Fund byl založen s cílem aktivní podpory pozitivní prezentace Prahy v zahraničí prostřednictvím filmové a televizní tvorby, přilákání audiovizuálních projektů s marketingovým potenciálem a jejich využití k propagaci hlavního města, stejně tak profilování Prahy jako destinace, která si uvědomuje přínosy a přesahy audiovizuální produkce.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky