Maxíci jako postavičky z komiksu? Proč ne, v novém klipu Hlídač krav uvidíte nevídané!

18.02.2020

Kde se objeví hudební skupina Maxíci, není o zábavu nouze. Pánové to umějí rozjet, ať už v kostýmech, anebo ve stylových tričkách s jejich podobiznami. A
publikum zpívá a tančí s nimi. Tak to vypadalo i na sobotním křtu nejnovějšího klipu Hlídač krav v baru Kobra v Běchovicích. A důvodů k oslavě bylo víc - nejen povedený videoklip, ale i narozeniny zpěváka Maxíků Pavla Vohnouta, alias Kyklopa.


O tom, že Maxíci mají originální nápady, není pochyb. Jedinečný je proto i jejich poslední videoklip, kde se obrazy mění z reality do komiksu. "Jsme vlastně takoví retro dědci české populární scény," směje se Pavel Vohnout alias Kyklop, který je i jedním z tvůrců nápadu - nepoužít foto kapely, ale komiksové postavičky. A povedlo se. Při premiéře jejich nového klipu z posledního alba Maxíci: 25 let turbulencí, ovace nebraly konce.


Na žádném křtu nesmí chybět kmotři, Maxíci měli rovnou dva. Prvním se stal komik a bavič Milan Pitkin, známý svými výstupy po boku Ivana Mládka v jeho estrádách a Banjo Bandu. "Ať se klipu, stejně jako Maxíkům, daří," vzkázal. Druhým pak hudebník a vydavatel Jindřich Kraus, který prozradil novinku. "Na koncertech Maxíků budu vystupovat jako jejich host," svěřil muzikant, který za pár dní s kapelou natočí a nazpívá píseň Takový schody do nebe, kterou před mnoha lety společně složil s Karlem Kopeckým v rytmu Maxíků.


Celý křest vygradoval velkolepým nočním ohňostrojem na počest Maxíků. "Bylo to
skvělé, lepší než na Silvestra," jásali diváci a pokračovali ve víru tanečních rytmů koncertu, který se protáhl až do rána. Maxíci ještě přislíbili, že v letošním roce chystají opravdové pecky, na které se stojí za to těšit!

Foto Dagmar Pavlíková


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!