Skupina Lucie nazpívala úvodní píseň pro seriál Kadeřnictví

07.06.2018

Hvězdně obsazená komediální série Kadeřnictví na Stream.cz má téměř dva miliony zhlédnutí. Úvodní písní k seriálu se navíc stal singl populární skupiny Lucie Takhle tě mám rád, který je zároveň první písní z nové desky, jež kapela vydává po šestnácti letech.

Song, kde zazní typický dvojhlas Davida Kollera a Roberta Kodyma je zároveň prvním singlem z nové desky, kterou kapela vydává po šestnácti letech. Nový singl zpracoval téma, kterého se Lucie zatím nikdy nedotkla, a tím je svatba. Tu si nikdo nepřeje více než hrdinky seriálu Kadeřnictví.

Příběhy hlavních hrdinek, které ztvárňují herečky Jana Krausová, Patricie Solaříková, Nela Boudová, Veronika Gajerová, Jana Bernášková či Natálie Holíková, běží od 14. května na Stream.cz. Jednotlivé díly nepřesáhnou stopáží šest minut.

Za novinkou stojí šéf hrané tvorby Daniel Strejc, který přizval ke spolupráci tým tvůrců pod vedením scenáristy Rudolfa Merknera (Vyprávěj, Bobule, Rafťáci) a režiséra Bisera Arichteva (První republika, Vyprávěj). V rámci partnerství společnosti Seznam.cz a skupiny Lucie se stala titulní písní seriálu novinka kapely s názvem Takhle tě mám rád, ke které vzniklo i speciální promo video.

"Seriál Kadeřnictví nepředstavuje jen seriálovou novinku pro Stream.cz, ale jedná se
i o zcela nový internetový formát. Seznam je jedním z prvních poskytovatelů zábavy v Evropě, který se odhodlal vyzkoušet archetyp dominantně ženského denního seriálu právě v onlinu. Zatím jsou tyto formáty a seriály doménou klasických lineárních televizí. Díky prostředí, ve kterém se tyto krátké a úderné příběhy odehrávají, a díky kreativnímu nastavení, je možné v něm přirozeně odprezentovat široké portfolio partnerů. Ti se do seriálu mohou dostat v několika úrovních (product placement, aktivní

PP, sponzor pořadu, injektáž apod.) a to velmi rychle po vzájemné dohodě," říká Daniel Strejc, šéf hrané tvorby Stream.cz. 

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!