Sex ve městě bude na plovárně

06.01.2018

Sexy zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková nafotila luxusní kalendář, který nikde nekoupíte! Teď zkouší i Sex ve městě!

Je mladá, talentovaná, úspěšná a velmi sexy!
Zpěvačku a herečku Dášu Zázvůrkovou (36) zaměstnává v poslední době nejen role v úspěšném muzikálu Rocky, ale i filmové a televizní projekty a taky hodně koncertuje.

Díky svému věku, sexy postavě a šmrncu si mohla klidně dovolit nafotit i hodně zajímavé fotky. Série fotek vznikla loni v létě v Itálii a Dáša je na nich hodně sexy a vznikl z toho i kalendář. Ten má ale jedinou vadu na kráse - nedá se nikde koupit!"Kalendář z fotek, které jsme pořizovali vloni v Římě, vznikl pro jednu soukromou firmu, která se ale nezabývá ani módou, ani kosmetikou, ale elektro a instalačním materiálem a byl určen jen pro jejich potřeby.

Vybrali jsme se témata, která se pojí s Itálií a která jsou mi navíc blízká, naříklad Italská kinematografie, Felliniho klaun, Jídlo, Opera, Náboženství, Věšení prádla, Rodina...atd. Byla to limitovaná série a jsem moc ráda, že za objektivem stála skvělá fotografka Markéta Riedl, o makeup se mi postarala Jana Khalifa a o styling Kamila Vodochodská," svěřila se nám Zázvůrková,


kterou kdysi oscarový režisér Miloš Forman obsadil do Dobře placené procházky.

Od té doby uplynulo hodně vody, ze zpěvačky se pomalu stává hodně vyhledávaná a velmi sexy umělkyně, která například nastudovala s kolegyní a kamarádkou Jitkou Sedláčkovou monodrama Lidský hlas, jenž režíroval krátce před smrtí mim a režisér Boris Hybner.

Právě nyní s jeho dcerou Vandou, Jitkou Sedláčkovou a Kateřinou Kairou Hrachovcovou zkoušejí novou komediální hru - "český Sex ve městě" s názvem Můžem i s mužem "Bude to komedie, taková interaktivní a už teď musím říct, že se mi s kolegyněmi hraje - zkouší skvěle. Premiéra bude v březnu na pražské Občanské plovárně a dále diváci budou mít možnost hru shlédnout v Divadle Karla Hackera na Praze 8.  A do toho chystám svou novou desku, u které bych byla ráda, kdyby vyšla do konce tohoto roku. Součástí nafocení kalendáře byl prý i šťastný nápad natočit i making of na youtube kanál Dáši Zázvůrkové a během ledna bude uveřejněn i videoklip Sei bellissima, kterého se zhostil režisér a kameraman Jiří Diviš.
foto: JAKUB

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!