Seriál TEMNÝ KRAJ přivítá tři nováčky

28.08.2019

Druhá série krimi seriálu TEMNÝ KRAJ přivede na scénu i tři nové postavy, které zásadně zamíchají životem Petra Kraje. Do děje tak zasáhne ředitel krajské policie Rosťa Kořen (David Suchařípa), jeho žena Marie (Markéta Hrubešová) a syn Patrik (Lukáš Kunz). Díky nim vypluje na povrch nejedno tajemství.

Na scénu se dere nový objev, ambiciózní krajský ředitel policie, fanda do aut a bývalý kamarád a kolega Petra Kraje - Rosťa v podání Davida Suchařípy.
"Je ředitel krajské policie, vysoká šajba, a spíš než policista chce být politik. Kandiduje na hejtmana a s Petrem se znají z mládí, byli to velcí kamarádi. Prozradím i to, že Rosťa není úplně hodný člověk," nastiňuje svůj seriálový charakter herec, který se se svým podřízeným zná dlouhá léta. "S Lukášem se známe dobře. Máme za sebou jeden dlouhý seriál, máme se rádi a víme o sobě i mimo hlediště, jeviště a natáčení."

Celých čtrnáct dílů mu po boku bude stát milující manželka Marie, o kterou se postarala Markéta Hrubešová, a i když se tihle dva jako manželský pár vidí poprvé, cizí si rozhodně nejsou. "Já Markétu znám jako malou holku. No, možná jako teenagera, takže to už je dlouho," usmívá se Suchařípa, který si po dlouhé době střihl pěkného záporáka.

Markéta Hrubešová se tak ocitne mezi dvěma muži. "Hraju manželku Rosti, úhlavního přítele Lukáše Vaculíka. Je to taková hospodyňka, která má kolem sebe spoustu tajemství. Seriál jsem znala, není člověka, který by ho snad neviděl. První série byla fenomén, který byl dobře napsaný a zahraný."

Když autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů herečku oslovily a nabídly jí roli, ani vteřinu prý neváhala. Navíc ji to ještě dovedlo ke krásnému setkání. "Po strašně dlouhé době jsem se viděla s Karlem Zimou, který je můj spolužák z konzervatoře."

Rodinku Kořenů uzavírá mladý synáček ze zlaté mládeže, Patrik. Jeho představitel Lukáš Kunz prozrazuje, že s ním nemá nic společného, ale za příležitost zahrát si v seriálu je velmi vděčný. "Musím říct, že moji seriáloví rodiče jsou moc milí a pomohli mi. Je to moje první větší příležitost a velký projekt. Hrát s nimi byla velice příjemná zkušenost," prozrazuje mladý herec, který se až na place poprvé potkal s hlavním představitelem, Lukášem Vaculíkem. "Až do natáčení jsem Lukáše vůbec neznal, ale moc jsem se na něj těšil. Měli jsme spolu pár natáčecích dnů a bylo to opravdu fajn."

Osud rodiny Kořenů budou moci diváci prožívat už od 31. srpna, kdy seriál startuje na televizi Prima.

Za FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!