Pohádka Tři oříšky po Popelku měla velkolepou premiéru i s režisérem Vorlíčkem 

13.10.2018

Premiéry  legendární filmové pohádky Tři oříšky pro Popelku se zúčastnil i režisér  Václav Vorlíček. Pan Vorlíček sledoval velmi bedlivě celý muzikál a po jeho skončení nešetřil slova chvály k režisérovi  Filipu Renčovi. Byl očividně velmi spokojen, i když, jak prozradil, měl trochu obavy, jest-li si muzikál zachová filmovou podobu.
Dále nám prozradil, že podle scénáře pohádky se měl příběh odehrávat v létě, ale on ho dostal na podzim a řekl si, " ten film musím natočit teď hned " a tak z toho vznikla zimní pohádka.

Živá zvířata, projekce dekorací na velkoplošné obrazovce, akrobacie, to je nový muzikál. Herecké obsazení, scéna, pěvecké výkony i použití živých zvířat na scéně kopírovali věrnou podobu legendárního filmu a tak byl režisér Vorlíček spokojeností až dojat. Diváci se dočkají i živého Juráška, psa Tajtrlíka, dvou valachů a holoubků, kteří pomáhají Popelce přebírat hrách od popela.

FOTO: JAROSLAV HAUER

Muzikál nenudí a hlavně pobaví.

Velkým překvapením je samotná Popelka Nikola Ďuricová , která má  v představení i několik písní. Herečka není jen krásná, milá, křehká, ale i krásně zpívá.
Dokonce si brala před premiérou holoubky a psa domů, aby si zvířecí herci na ní zvykli.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!