Píseň Propojení z nového alba Michala Hrůzy má již videoklip

05.05.2020

Nové album Michala Hrůzy s názvem Světlo do tmy spatřilo svět na konci března. Stejně tak jako píseň Propojení, která nyní dostává vizuální podobu, je o vztazích a naději. Videoklip k ní se natáčel poněkud neplánovaně při koncertní návštěvě New Yorku a Washingtonu. Vzniklo tak poetické Propojení dvou zdánlivě vzdálených světů. Kameru videoklipu má na kontě Filip Jaschke a finální střih a režii zaštítil Jiří Studnička, který s Michalem Hrůzou spolupracoval už na klipech Napořád nebo Píseň labutí. Vidět a slyšet mohou fanoušci Michala Hrůzu s kapelou na livestream koncertě už 15. května.

Videoklip byl natočen poněkud spontánně, hlavní roli v něm hraje kromě Michala Hrůzy, autora hudby i textu, také jeho vizážistka Šárka Rákosníková, jež svou romantickou roli zvládla excelentně. Milostný příběh páru se odehrává na nezvykle klidných místech světové metropole, což videoklipu dodává neokoukanou příjemnou atmosféru a do duší diváků přináší smíření a klid. "V New Yorku jsem žil jen týden, ale zařadil se do míst, kde bych dokázal být šťastný," přibližuje Hrůza.

"Jsme chybou i v jednoduchém úkolu. Děkuji ti, moje milá, za každodenní neshodu." Zpívá Hrůza v milostné, osudové zpovědi, jež je poslední skladbou nového alba. To je složené ze skladeb, které samy o sobě nesou příběh. "Přečtete-li názvy písní tak jak jdou za sebou, dostane se vám poselství celého alba. To je něco, co se mi zatím ještě nikdy nepovedlo," komentuje své dílo Michal Hrůza.

Mezi námi je most přes nikdy,

světlo do tmy, které nikdo nikdy nepochopí.

Hledám Tě teď a tady,

nad světem nechci odplout,

mé srdce osamělé chce propojení...

Na Michala Hrůzu se mohou fanoušci těšit na livestream koncertě 15/5 ve 20:00 hod.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!