Peter Pecha s manželkou Kačkou mají nové bydlení. A je to baráček na venkově

13.08.2020

Chystá se se svou krásnou ženou prchnout z Prahy na venkov? Muzikálový zpěvák Peter Pecha si před časem pořídil domek nedaleko Poděbrad a přiznává, že právě tam prchá před realitou všedních dní.

Se svou krásnou manželkou Kateřinou letos oslavil sice desáté výročí vztahu, ale teprve v září uplyne rok od jejich pohádkové svatby. Přestože ještě nestihli vyrazit na svatební cestu, jeden velký krok už v manželství spolu udělali. Pořídili si totiž svůj první vlastní dům.

"Domeček se nachází v malé vesničce u Poděbrad, takže je to vlastně přibližně 50 minut od centra Prahy. Pořidíli jsme si ho už dřív, někdy začátkem listopadu loňského roku. Je to typický podlouhlý domek, se stodolou a velkou zahradou. Naštěstí po hrubé rekonstrukci, takže veškeré práce a úpravy jsou vizuálního charakteru," říká hvězda chystaného muzikálové show We Will Rock You, jehož premiéra se kvůli pandemii koronaviru přesunula na duben 2021, který tam se svou ženou sice velmi rád tráví každou volnou chvíli, stěhovat se tam zatím ale podle svých slov nehodlají.

"Přece jenom, když člověk má v devět ráno v Praze zkoušku a pak ještě večer hraje do deseti, jedenácti, tak by to bylo trošku náročnější dojíždění. Je to ale ideální místo na relax a útěk z velkoměsta. Člověk tam přichází na jiné myšlenky. Jste sice jenom pár kilometrů od města, ale přitom na míle daleko. Jako kluk z malého slovenského města tam utíkám hrozně rád. Práce na zahradě a sekání dříví mě moc baví," vysvětluje Pecha, který se sice proslavil díky muzikálům, aktivně pracuje i na své sólové hudební kariéře.

"Když zrovna nepracuju na zvelebování naší chalupy, tak pilně pracuju na své vlastní hudbě. Času je hodně, protože jsme se s ženou rozhodli léto strávit v České republice a na Slovensku," dodává Pecha, který už se těší na divadelní prkna.

Nové termíny

Praha 17. 4. 2021 (premiéra)

Praha 24. 4. 2021

Ostrava 22. 5. 2021

Brno 12. 6 2021

https://www.we-will-rock-you-muzikal.cz/

Obsazení:

Galileo - Kopečný Jan, Pecha Peter

Scaramouche - Procházková Markéta, Vyoralová Veronika

Britney - Kutheil Petr, Pecha Peter, Fanta Jan

Oz - Gabrišová Andrea, Martinková Tereza

Killer Queen - Nývltová Kamila, Nosková Michaela

Khashoggi - Josef Bohouš, Adam Lukáš

Buddy - Rose Johnny

WE WILL ROCK YOU

Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 mi-liónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným hu-morem. V nepo-slední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

Hity Queen, které zazní v muzikálu

Innuendo Radio Ga Ga I Want to Break Free Somebody to Love We Will Rock You We Are the Champions Bohemian Rhapsody Who Wants to Live Forever Flash Another One Bites the Dust Killer Queen Play the Game Under Pressure A Kind of Magic I Want It All Headlong No-One but You (Only the Good Die Young) One Vision Seven Seas of Rhye Fat Bottomed Girls Hammer to Fall These Are the Days of Our Lives

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!