Oslava výročí Nagana s Haškem byla BOMBA, ale bohužel ne jediná

18.01.2018

Fotografie: Jaroslav Hauer

Naštěstí se jednalo o planý poplach a Hašek  si mohl po několika hodinách čekání auto z podzemní garáže obchodního centra  Palladium vyzvednout.  Zde si auto zaparkoval a pospíchal do nedalekého muzea Grévin, kde byl hlavní hvězdou slavnostního zahájení interaktivní výstavy  "Zlaté časy českého hokeje".

Tak jsem si říkal, že budu muset trávit noc v muzeu, jako Ben Stiller ve snímku Noc v muzeu,
prohlásil Dominátor s úsměvem.

 Delší nedobrovolné přítomnosti Haška po zahájení výstavy  využila hned Jitka Asterová, která si nenechala ujít popovídání s hokejovou hvězdou. Ocenila naprosto věrnou podobu Haška voskového a Haška přítomného.

"Já jsem nadšená nejenom z Dominika Haška živého i voskového, ale i z  voskového Jágra  a celé  výstavy,
prohlásila Asterová.

Letos v únoru uplyne 20 let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách 1998 v Naganu. Takové jubileum je důvodem k oslavě, a tak muzeum voskových figurín Grévin Praha přichystalo zajímavou výstavu Zlaté časy českého hokeje.

Návštěvníci uvidí nejen dosud nepublikované fotografie, ale díky originálním interaktivním aktivitám se spolu s voskovými hokejovými hvězdami ocitnou přímo uprostřed vřavy tohoto oblíbeného sportu.

Věděli jste, že když chyběl puk, hrálo se třeba se zmrzlou žábou nebo dlaždičkou?
Podaří se vám vstřelit gól Dominiku Haškovi?
Vyhrajeme buly společně s Jaromírem Jágrem?
Bavit se budou všichni, nejen fanoušci hokeje!

Na programu nechybí možnost vyfotit se s voskovým Jardou Jágrem přímo v akci a hokejový trenažér s možností vstřelit branku Dominátorovi, jednomu z nejlepších brankářů všech dob. K dispozici je také stolní hokej, který si při otevření zahrála herečka Jitka Asterová a další přítomné známé osobnosti, mezi nimi hokejista a
Muž roku 2017 Matyáš Hložek, hokejová legenda Milan Hnilička,
starosta Prahy 1, Ing.Oldřich Lomecký, nebo muzikálový herec Peter Pecha.Tato výstava je otevřena pro veřejnost od 18. ledna 2018 do konce května 2018.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky