Nový Duplex otevřely tři desítky celebrit včele se Simonou Krainovou

10.09.2018

Na tři desítky celebrit se přišly podívat na to, jak vypadá nově zrekonstruovaná "restaurační" část známého pražského klubu Duplex, který je v novém kabátě a s novými majiteli. Pokřtít nově zrekonstruované prostory přišla i topmodelka Simona Krainová nebo slovenský hudební producent a porotce talentové soutěže Jaro Slávik. Nechyběl ani gurmánský guru nového Duplexu Roman Vaněk.

Duplex, který je unikátní svou polohou na Václavském náměstí a díky rozlehlým terasám i nádherným výhledem na část Prahy, prošel v uplynulých měsících náročnou, nákladnou, ale za to skvěle designově pojatou rekonstrukcí, kde nechybí několik barů, knihovna a co se návštěvníkům velmi líbí, je strop plný barevných deštníků ve foyer restaurační části Duplexu. To ocenila i celá řada zpěváků, herců, a dalších osobností ze světa VIP a celebrit.

"Je to opravdu velmi vkusně udělané, je to povedené, útulné, příjemné a i když je ten prostor v podstatě dost veliký, je zároveň útulný a každý si zde najde svůj koutek. My jsme s mou paní nadšeni a bylo nám ctí být na této párty," svěřil se přední český herec, dabér a profesor herectví a rétoriky Jan Přeučil, který dorazil s manželkou a první Československou televizní Popelkou Evou Hruškovou. "Já jsem moc ráda, že jsem se tu vlastně po čtyřiceti letech potkala s Romanem Vaňkem. Kdysi jsem ho totiž učila na dramatickém kroužku. Byl to vždycky moc hodný a šikovný kluk a to mu i zůstalo," podotkla s úsměvem Eva Hrušková.

Slovy nadčení nešetřily například ani herečka Jitka Asterová, zpěvačka a herečka Linda Finková, Kamila Nývltová, operní divy Andrea Kalivodová, Pavlína Senič a Tereza Mátlová, které tvoří formaci Opera divas nebo herecké duo Jitka Sedláčková a Dáša Zázvůrková, známý televizni kuchař Emanuele Ridi...
Na open párty nového Duplexu přišli i "český rocky", zpěvák a herec Peter Pecha s parterkou, herečkou Kateřinou Sedlákovou, herečka a dabérka Regina Řandová, první sólista baletu Národního divadla Michal Štípa, český "Fantom opery" Radim Schwab, který dorazil s producentkou a režisérkou Mirjam Landa, moderátor Petr Vojnar, nebo zpěvák a herec Milan Peroutka... "Já jsem nadšený, je to krásně předělané, je tu luxusní jídlo a pití a je vidět, že noví majitelé mají skvělé nádapy, jsou kreativní a baví je to," podotkla televizní i muzikálová hvězda Milan Peroutka.


"Já přeji Duplexu stovky, tisíce návštevníků, spokojených návštěvníků, kteří se sem budou vždy rádi vracet a musím říct, že je to tu nádherně předělané. Samozřejmě, že je to pro mě i kus nostalgie, protože v dobách mého mládí jsme se sem chodili bavit a bylo to tu vždycky skvělé, už pro tu polohu a výhled, je tady úžasná atmosféra. Teď je to nové, jiné, krásné a rozhodně sem budu chodit s přáteli nebo i s rodinou nejen za zábavou, ale i za dobrým jídlem a pitím," podotkla modelka a herečka Simona Krainová.

O skvělou atmosféru se v rámci programu postarali zpěvačka a držitelka Ceny Anděl Debbi, nebo modelky a modelové v podání fmodelek Kateřiny Votavové a Muž roku, kteří předváděli spodní prádlo ze salónu Roosevelt Fashion Store modelky a podnikatelky Kateřiny Wohlmann Votavové a My Pled Heleny Harabinové a Kateřiny Samkové.
Poprvé byly také prezentovány i pánské plédy. "Je to nový trend tady v Čechách a protože tento exkluzivní a nádherný prostor si zasloužil něco výjimečného, bylo nám ctí předvést hostům právě tyto výjimečné fashion kousky," podotkla Helena Harabinová, která se před časem stala tchýní nejznámějšího českého moderátora Leoše Mareše, který se reopeningu nemohl zůčastnit, jelikož se vracel z pracovní cesty v USA.

"Byla to snad jedna z nejkrásnějších a nejlépe udělaných akcí, kterou jsem minimálně tento rok viděla a zažila Opravdu krásně udělané prostory a naprosto profesionálně zvládnutý program, skvělé jídlo, pití a úžasná atmosféra... moc za to děkuji,"
pochvalovala si párty šest pater nad Václavským náměstím herečka Yvetta Blanarovičová, která se celý večer skvěle bavila a ocenina i kreativitu a vkus, s jakým noví majitelé Duplex zrenonovali. Nyní je ještě čeká renovace samotného tanečního klubu, který je ale stále v provozu a neustále plný návštěvníků z Čech i ze zahraničí.
"Duplex, to není jen hudba, tanec, zábava, ale i restaurace, kavárna, a proto jsme rádi, že naším odborným garantem je gurmánský guru Roman Vaněk, protože jsme přesvědčeni, že i díky němu dostane tento výjimečný prostor i výjimečný rozměr, který cílí na chuťové smysly," schodla se trojice majitelů klubu, kteří jsou původem Irové a mají tudíž velký vztah k podobným klubovým scénám a v jejichž duchu probíhala i rekonstrukce spodní, 'restaurační' části.

Duplex je také místo pro setkávání lidí a celou řadu akcí, které se zde budou odehrávat. Kromě DJs světových jmen, různých párty, křtů a autogramiád, které se zde budou konat, se zde už 12. září odehraje finále Miss Léta 2018.

Foto: JAROSLAV HAUER

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!