Niko vydává další singl. Proč zpívá o problémech s alkoholem?

24.01.2019

Na své debutové album si sice chce ještě chvíli počkat, singly vydává ale jeden za druhým. A nutno říct, že s náměty nemá problém. Při psaní písně In Denial se inspiroval příběhem svého kamaráda.

"Jeden z mých blízkých kamarádů procházel těžkým obdobím - přišel o holku, blízkého příbuzného a zradil ho dobrý kamarád - celý to řešil každodenním opíjením do němoty. Zpočátku se to zdálo v pohodě, dlouhá party, ale časem jsem si všiml, že už bez alkoholu nezvládl normálně fungovat a pil protože prostě musel. Měnilo mu to nálady, osobnost, schopnost komunikovat a pracovat a trvalo dlouho, než si to sám přiznal a překonal to," prozradil Niko.

Ten přiznává, že i on si prožil své. Ty nejdivočejší roky má ale podle svých slov již za sebou. "Mám pocit, že ty nejdivočejší roky už jsem si zažil ke konci střední a začátku vejšky - v té době jsem totiž znal kocoviny jen z vyprávění. Teď už je bohužel dostávám se vším všudy a proto jsem se dost zklidnil. Ale většině nejlepších historek co z života mám alkohol pomohl, takže nejsem nějaký bojovník proti, naopak, jen není moc hezký když se to přehání. Vždycky jsem byl schopný vědět kolik piju, takže jsem se neprobudil někde ve křoví s vymazanou pamětí," říká mladý zpěvák, který dokonce studoval ve Spojených státech amerických, kde se alkohol smí pít až od 21 let. A právě tam prý přesedlal víc z alkoholu na marihuanu.

"Trávě jsem byl hodně otevřený, když jsem bydlel v Kalifornii, kde byla legální a díky tomu mnohem populárnější než u nás - většina mladých spíš kouřila než pila. Ne že by teda nepili. Ten věkový limit tam je trochu směšný. Člověk může v 18 do armády, ale ne na pivo. Je tam kvůli tomu jiná alko kultura, vysokoškoláci, co všechno exujou a předhání se, pak je všem blbě, jak na střední na lyžáku. Ale ty červený kelímky a house party jsou skvělý," uzavřel Niko, který letošní rok ale rozhodně nechce propít, ale naopak chce vydávat jeden singl za druhým.

"Chtěl bych každý měsíc vydat jeden song. Budou se stylově lišit. Rád bych totiž ukázal všechno, na čem jsem pracoval a co mě baví," slibuje Niko.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky