Na český showbyznys útoční mladý a talentovaný bubeník jménem Tokhi!

20.04.2018

Tokhi je mezi muzikanty známý pojem. Mladý a úspěšný perkusionista, jehož projekty se těší velké oblibě na kulturních akcích napříč celou Českou republikou, to je Tokhi. Největší úspěch zatím zaznamenal projekt Tokhi & the Groov Army, který skýtá velkou bubenickou show, která vyvolává velké emoce. 

Tokhi není ve světě showbyznysu žádným nováčkem. Hrál po boku Karla Gotta, Ilony Csákové, UDG, Laury a její tygři, Ondřeje Rumla a mnohých dalších. Se svým bubenickým uměním procestoval velkou část Evropy. Úzce spolupracuje také s Yemim A.D. na přípravě show. Každoročně je Tokhi & the Groove Army součástí velké charitativní taneční show dětí z dětských domovů, který pořádá Nadační fond Hanky Kynychové. I zde Tokhi doprovází celou řadu známých zpěváků. Na posledním ročníku doprovodil například Marka Ztraceného.

Bubenická show Tokhi & the Groove Army je originální projekt, který vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků používá nástroje typické pro slunnou Brazílii. Mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hrají Groove Army i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa. Díky pestrému rozsahu rytmů dokáže Groove Army spojit fanoušky různých hudebních stylů. Je to silná show, která diváky naprosto strhne ke spontánním reakcím, pobaví a dodá energii.

V současné době Tokhi vydal koncertní verzi svojí show na prvním CD. 

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!