Móda, jež boří hranice i společenská tabu

23.03.2019

Módní návrhář Michal Marek se nebojí extravagance ani boření společenských tabu. Tváří jeho poslední dámské kolekce Můra se stal androgynní model, v Česku poprvé.
Aktuálně návrhář předvedl v paržské Pragovce módní  kolekci nazvané 24/7-365/days-4ever. Ani v případě této kolekce nešlpo o pouhé módní vyjádření autora, kolekce má i tentokrát přesah - volně navazuje na kolekci Můra a je ztvárněním příběhu o poznání sebe sama, přijetí sebe sama se všemi klady i zápory, stejností i odlišnostmi. Kolekce byla členěna na tři zcela odlišné, avšak kompaktní celek tvořící řady - unisexovou, dámskou a pánskou.

Hvězdou večera byla dívka jménem Bára, která přes svůj handicap, boku modelky Agáty Prachařové, zvládla svoji roli modelky na jedničku.
Celou přehlídku moderovali Nela Boudová  a  Františka Čížková a na závěr proběhla ještě kauce obrazů s fotkami, které tým pořídil v Tunisu.

Foto: JAROSLAV HAUER

Tentokrát mohou návštěvníci ještě vidět   přehlídku 12.4. v Olomouci v hotelu Nezvalova Archa a 29.6. v době konání MMF, v Karlových Varech ve Spa hotelu Panorama.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!