MISS CZECH REPUBLIC 2020

10.11.2019

Aureole - Fusion Restaurant & Lounge se uskutečnílo představení
10 finalistek 11.ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020.

 Z 11  castingů, které proběhly po celé ČR v nákupních centrech bylo vybráno 10 semifinalistek.
Galavečer se uskuteční na jaře 2020. 

PŘEDSTAVENI BYLA I KORUNKA PRO VÍTĚZKU

Dvoudenní semifinále se usktečnilo začátkem listopadu, kde bylo vybráno 10 finalistek ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020.

Dále bude následovat soustředění s finalistkami, partnerské akce a networkingové aktivity.  V lednu se uskuteční charity gala dinner, kde se nad rámec výběru finančních prostředků z Galavečeru pokusíme vybrat krásnější, vyšší částku pro Českou Neonatologickou společnost, tedy pro předčasně narozené děti, na které vybírá finance každoročně. Nemocnice pro ročník 2020 bude vybrána v měsíci září. V únoru proběhnou doprovodné soutěže Miss Talent, Best in swim suite, Sports Challenge, Head to head challenge, Top Model. Před samotných Galavečerem bude opět tisková conference a jako každý rok se uskuteční také Preliminary finalistek s porotou.

Galavečer se uskuteční na jaře 2020. Přítomným hostům TK sepředstavily úřadující vítězky, které letos čeká světová soutěž. Jako první odletěla I.vicemiss Maria Boichenko do Venezuely reprezentovat na Miss Grand International. Další odletí Andrea Prchalová, II.vicemiss, která poletí do Japonska na Miss International a finále jí čeká 12.11. Hana Vágnerová IV.vicemiss pojede k našim sousedům do Polska na Miss Supranational a její finále se uskuteční 6.12. Denisa Spergerová, úřadující vítězka MISS CZECH REPUBLIC, poletí do Londýna na světovou soutěž Miss World a její finále se uskuteční 14.12. Jako poslední z letošních vítězek odletí Mirka Pikolová, III.vicemiss, kterou čeká v Indii světová soutěž Miss Intercontinental. Její finále bude 21.12 .

Kate Matl
Kate Matl

FOTO JAROSLAV HAUER

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky