Miss České republiky zná první tři postupující finalistky, první semifinále vidělo přes 4000 diváků

17.06.2019

Po čtvrteční módní přehlídce na Václavském náměstí a páteční charitativní akci v nadaci Klokánek první semifinále Miss české republiky vyvrcholilo sobotní akcí v Čestlicích. Soutěž přinesla zpět volné disciplíny a návštěvnost v aquaparku i přes nejisté počasí trhala rekordy.

V pátek dívky věnovaly charitě, na kterou Miss České republiky dává důraz a stává se pro ní charakteristickým znakem. Nejprve soutěžící dívky představily porotě svá vlastní charitativní videa, kdy každá s dívek si mohla zvolit své téma, které je jim nejbližší. Dívky navštívily FOD Klokánek Láskova v Praze, pomáhající ohroženým dětem, kam dovezly ovoce a zmrzliny a poslechly si jejich často velmi smutné příběhy. Z důvodu ohleduplnosti k dětem s těžkými rodinnými osudy nebyly pořizovány fotografie, ale rozhovory s pracovníky Klokánku představí Iveta Maurerová ve svém následujícím videu na YouTube Miss České republiky.

Dnes už Miss České republiky zná první tři jména dívek, které se probojovaly do finále. Předcházel tomu třídenní nabitý program, který umožnil poznat charakter i talent jednotlivých dívek.

Ve čtvrtek 13. 6. byly všechny semifinalistky poprvé představeny porotě i veřejnosti na letní terase Duplex na Václavském náměstí, kde pro první část poroty proběhla módní přehlídka společenských šatů značky Styl Iva a šperků Granát Turnov, následně pak dívky předvedly své postavy v jednotných červených plavkách. Pro mnohé dívky to byla jejich první módní přehlídka v životě, ale nedaly to sobě vůbec znát. Večer byl zakončen spanilou jízdou limuzínou a návštěvou Náplavky.

Sobota byla pro dívky dnem nejdůležitějším a rozhodujícím. Organizátory nejdříve zaskočily fronty na pokladnách. Do Aquapalace Praha do Čestlic přišlo rekordních 4000 návštěvníků, což bylo o 1500 více, než je běžná letní víkendová návštěvnost. Ve spolupráci se stylistou Lukášem Almassym se dívky nejdříve představily v letních outfitech značky Fashinity.cz a pak následovaly volné disciplíny. Volné disciplíny dívek obohatila profesionálním tancem mistryně světa v tanci bachata, Valerie Matějková a vtipnými kostými moderátor Michal Šeda. Program vrcholil promenádou v plavkách. Těsně před vyhlášením přišla do Čestlic letní bouřka, kdy se technika musela odstěhovat do vnitřních prostor. V nich pak vyhlášení vítězek sledoval zcela naplněný sál návštěvníků.

Do finále se probojovala zkušená pařížská modelka Kristýna Kučírková z Prahy. Další postupující dívkou byla Karolína Brunnerová z Rudné u Prahy. Ačkoliv nevynikala se svou výškou, porotu oslovila svým sympatickým vystupováním a bezprostředností. První místo obsadila rudovlasá Dominika Benáková z Hradce Králové, která porotu zaujala volnou disciplínou, japonským bojovým uměním karate.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!