Mirai odehrají zatím největší koncert pro auta v zemi

04.05.2020

Kapela Mirai opět bleskurychle reaguje a po několika online vystoupeních přichází s živým koncertem, na který fanoušci musí přijet autem. "Chybí nám zkrátka koncerty a vymýšlíme varianty, které jsou v mezích aktuálních možností," komentuje frontman kapely Mirai Navrátil. Během pár dní tak vznikl koncept největšího koncertu pro auta v Česku. Na rozlehlé ploše areálu Dolní oblasti Vítkovic Mirai vystoupí v pátek 15. května na velké stage, s LED obrazovkami a zvukem v reproduktorech aut. Fanoušci se mohou těšit na velmi speciální koncert ve festivalovém prostředí, jež Vítkovice zaručují.

Vstupenky můžete zakoupit na www.tickethome.cz

Na další živé koncerty se můžete na Mirai těšit na podzim, kdy bude kapela pokračovat v rozjeté tour.


Mirai Tour 2020

21. 10. Olomouc (vyprodáno)

22. 10 Olomouc - přidaný termín

24. 10. Karlovy Vary (vyprodáno)

29. 10 Zlín - přidaný termín

30. 10. Zlín (vyprodáno)

6. 11. Jablonec

14. + 15. 11. Krnov

20. 11. Pardubice - přidaný termín

21. 11 - Pardubice (vyprodáno)

22. 11. Plzeň (vyprodáno)

Inspirace koncertu pro auta přišla ze zahraničí a kapela Mirai na sebe s realizací nenechala dlouho čekat. "Oslovil nás jeden náš známý, jestli to nechceme zkusit a nám to přišlo jako skvělý nápad, který by se dal realizovat i různě po městech v Česku. V takovém měřítku to u nás ještě neproběhlo, ač třeba autokina už dávno frčí," říká Mirai. Areál Dolních Vítkovic je pro takovou akci jako stvořený, jelikož disponuje obří plochou, a navíc je to místo, ze kterého sálá festivalová atmosféra.

"Technicky to bude probíhat tak, že budeme mít regulérní velkou stage se vší parádou a taky ledkové obrazovky, aby nás fanoušci viděli i z aut, které budou stát dál. Zvuk uslyší pouze přes rádiové vlny a koncert si musí naladit v autě. Když vystoupíte z auta, čemuž chceme i trochu zabránit, vlastně nic neuslyšíte. Je to principiálně jako silent disco, kde máte na mejdanu sluchátka, a když si je sundáte, vidíte jen kroutící se tanečníky v tichu," přibližuje koncert Mirai.

Kapela Mirai si uvědomuje, že sedět několik hodin v autech není úplně komfortní, a proto upraví i časový plán akce. Předkapelu si fanoušci užijí maximálně 30 minut a samotné vystoupení Mirai bude v délce 90 minut. Začátek koncertu plánují ve 20:00.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první "zkušební" koncert pro auta přizpůsobí tomu kapela i výši vstupného, které bude levnější, než je tomu na běžných koncertech. Vstupné/vjezdné za automobil je 200 Kč a vstupné za každou osobu je také 200 Kč. Kapacita je omezená, aby byly dodrženy rozestupy a hygienické podmínky.

"Zkrátka a dobře, mít na fesťáku auta nebo osoby je rozdíl," dodává s úsměvem Mirai.

Nájezd aut bude možný od 17:00 pro ty, co budou chtít být nejblíže pódiu. Koncert začne ve 20:00, ale je potřeba počítat s drobnou s odchylkou na odbavení aut.


htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky