Lucie Vondráčková: Tarzan je zážitek

27.12.2019

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková má za sebou bezpočet divadelních i filmových rolí. Sama ocenila výkony svých hereckých kolegů v muzikálu Tarzan v Divadle Hybernia. Po jeho zhlédnutí nešetřila chválou. V show ale podle svých slov pravděpodobně vystupovat nebude.

"Tarzan je zážitek. Moc ráda jsem se potkala s divadelními kolegy a jejich výkony byly naprosto dechberoucí," uvedla Vondráčková.

Jedna z představitelek Jane Ivana Korolová nedávno oznámila, že je těhotná. Divadlo proto bude muset hledat alternaci. Podle Vondráčkové s tím ale její návštěva představení nesouvisí. Chtěla se pouze jít se svými dětmi podívat na muzikál, který podle kritiky patří k tomu nejlepšímu na současné muzikálové scéně. Místo muzikálu se teď hodlá věnovat činohře.

"Tohle krásné představení můžu jen doporučit. Je skvělé pro celé rodiny s dětmi," doplnila Vondráčková.

Muzikál Tarzan je v Praze uváděn v licenci Walta Disneyho a podle mezinárodní agentury Music Theatre International (MTI) jde o jedinečnou show a strhující podívanou. Show vznikla díky osobní iniciativě a podpoře Milana Fiľa, majitele investiční skupiny Eco-Investment, jejíž součástí je i Divadlo Hybernia.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky