Lucie Polišenská a Jan Plouhar zahořeli sesterskou láskou

01.01.2020

V novém seriálu Slunečná, který odstartuje v předpremiéře už 11. ledna, se představí herečka Lucie Polišenská a Jan Plouhar coby sourozenecké duo. Znají se léta, takže najet na tuhle láskyplnou vlnu nebyl ani pro jednoho problém. Dokonce se velmi rádi sourozenecky škádlí.

Ona je nejlepší kamarádkou hlavní hrdinky Týny (Eva Burešová), on s ní chodí. Lucie Polišenská coby Julie Vacková se stará o čísla a ekonomiku statku, Jan Plouhar jako Štěpán Vacek je zase kluk na statku k ruce a pro všechno. "V jádru je to hodný kluk, snaží se pomáhat tátovi, o mámě si myslí své, ale jak to tak bývá, rodiče si člověk nevybere. Taky je mladý, nevybouřený, takže se podle toho chová. Umí ulítnout a být trochu nevěrný," poodhaluje svou postavu Plouhar, který se svou seriálovou holkou nesetkává poprvé. "S Evou Burešovou jsme se znali, protože podobný pár jsme hráli v seriálu Modrý kód, kde jsem jí jako sestřičku sbalil, než se na mě provalilo, že jsem ženatý. Takže takový hajzlík a v tom se moc ty role nezměnili."

Oproti Lucii Polišenské tak měl herec výhodu, protože tyhle dvě se poprvé potkali až na place. "Rychle jsme se ale skamarádili. Trávíme tady spolu hodně času, sedly jsme si a je to fajn. Velkou radost mám i z mého bráchy, kterého hraje Honza Plouhar. Známe se z divadla přes deset let a to je pak o moc jednodušší práce na place. Jsme dobrá sourozenecká dvojice," přiznává herečka a dodává, že ta její Julie, ač je bezstarostná, tak občas nějaké trápení s chlapy si vychutná.

"S Luckou jsme se potkali v divadle, kdy ona končila školu a já jsem byl v Ústí nad Labem už nějaký ten rok. Začali jsme zkoušet jednu hru, kde je opravdu nekorektní humor a děláme si tam srandu z každého, Lucku nevyjímaje, takže ta je už, troufám si říct, zvyklá na všechno," vzpomíná na začátek přátelství Plouhar.

Zdroj Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky