Lucie Borhyová a Rey Koranteng dnes oslaví dvacet let v Televizních novinách!

05.08.2019

Na den přesně před dvaceti lety se v televizi Nova poprvé objevila moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Postupem času se z nich stali nejoblíbenější moderátoři v České republice a Televizní noviny nejsledovanější zpravodajskou relací u nás. Každý den přesně v 19.30 usedá k obrazovkám v průměru přes milion diváků starších čtyř let, aby se dozvěděl zásadní informace uplynulého dne.

Kolegové z televize Nova jsou na tuto moderátorskou dvojici patřičně pyšní, a proto si redakce Televizních novin pro Lucii a Reye k této příležitosti nachystala překvapení. Jejich dlouholetou a skvělou práci si dnes připomeneme v několika speciálních reportážích, ve kterých diváci uvidí společnou cestu Lucie a Reye.

"Jsem moc ráda, že už celých dvacet jsem moderátorkou Televizních novin a mohu pracovat v tak úžasném kolektivu, který tady máme. Díky tomu se do práce stále těším. To největší poděkování patří především našim divákům, kteří nám po celou dobu věnují svou přízeň," prozradila Lucie Borhyová.

"Já si moderování Televizních novin a spolupráci s Lucií stále užívám. Je to partnerství prověřené časem, malý zázrak, který snad nemá v dějinách televizního vysílání u nás obdoby. Jsem vděčný všem, kteří nám tuto zkušenost umožnili a těším se na další čas strávený za moderátorským pultem po boku Lucie," dodal Rey Koranteng.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky