LIVESTREAM koncert Michal Hrůza

24.04.2020

V pátek 15/05/2020 od 20:00hod. pro vás chystáme LIVESTREAMOvý koncert. Sledovat ho můžete z pohodlí svých domovů a "vstupenky" můžete zakoupit na níže uvedeném odkazu. Michal s kapelou odehrají naživo plnohodnotný koncert při kterém zazní jak staré písně, tak nové hity z alba "Světlo do tmy," jakým je stejnojmenný singl, jenž je aktuálně jedním z deseti nejhranějších singlů v českých rádiích.Show nebude chybět scéna, kvalitní zvuk ani světla, vše pod záštitou společnosti Pragosound.

Z každé tmy vede cesta ke světlu a o tom je i Světlo do tmy - album složené ze skladeb, které samy o sobě nesou příběh. "Přečtete-li názvy písní tak jak jdou za sebou, dostane se vám poselství celého alba. To je něco, co se mi zatím ještě nikdy nepovedlo," komentuje své dílo Michal Hrůza.

Celým albem proplouvá téma vztahů, které je dle autora klíčové pro nás a naše životy. Obzvláště v těchto těžkých časech je dobré se nad nimi zamyslet a nechat jimi projít trochu světla. Kapela Hrůzy proto zve k poslechu nového alba a vyzývá fanoušky, aby pečovali o své vztahy, sebe samé a nezapomínali na světlo.

Album již nyní v prodeji zde

"Koncertování a fanoušci nám strašně chybí, ale zdraví a bezpečnost je na prvním místě. Alespoň touto cestou chceme přinést trochu světla do vašich domovů a udělat tak radost nám i vám. Neskutečně se těšíme!"

Koncert se uskuteční bez publika s minimem obsluhujícího personálu.

Link pro živé sledování
https://live.ticketstream.cz/mhruza

Vstupenky můžete zakoupit
https://www.ticketstream.cz/akce/michal-hruza-livestream-koncert-132523

Cena vstupenky: 100,-

(koupí vstupenky získáte unikátní kód, který vám umožní sledovat koncert on-line z pohodlí svého domova)

KDY: 15/05/2020 ve 20:00 hod.

KDE: u vás doma nebo kdekoliv jinde, kde budete mít možnost on-line připojení

Děkujeme a těšíme se!

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!