Lenny připravila pro fanoušky exkluzivní zážitek. Samozřejmě hudební

17.07.2020

Zpěvačka Lenny na podzim vyjede do čtyřech českých měst, aby se setkala se svými fanoušky, představila jim svoji muziku v intimním akustickém setu a také nabídla exkluzivní kousky ze svého merchshopu. Komorní setkání s názvem Weird & Wonderful Sessions proběhnou 22. - 25. září v Plzni, Hradci Králové, Brně a Praze. Kapacita je omezená na 100 návštěvníků.

"Chci pro fanoušky vytvořit neopakovatelný zážitek, na který budou rádi vzpomínat. V O2 Universu pro ně mám připravené velkoformátové vystoupení, takže u Sessions jsem si dala za cíl vytvořit něco intimního, u čeho by měli pocit, že jsou součástí jedinečné akce, kde budou mít mne a moji kapelu "jen pro sebe", přibližuje Lenny celou akci a dodává: "Chci si s fanoušky utvořit hezké vzpomínky a přiblížit jim nejen svoji hudbu, ale i svou osobu."

Weird & Wonderful Sessions je balíček jedinečných akcí konaných exkluzivně pro omezený počet posluchačů. Diváci budou mít možnost poprvé naživo slyšet nové písně z ceněné desky Weird & Wonderful, ale také starší hity z alba Hearts. A to vše ve speciálních akustických úpravách v intimním prostředí.

"Fanoušci zažijí komorní akustický koncert, mohou se zeptat na cokoli, co je zajímá, strávit čas se mnou a mojí kapelou a na konci si ještě odnést něco hezkého z mého merchshopu," uvedla zpěvačka.

Weird & Wonderful Sessions

22.9.2020 - Papírna Plzeň, Zahradní 173/2, Plzeň, 326 00

23.9.2020 - Náplavka cafe & music bar, Náměstí 5.května 835, Hradec Králové, 500 02

24.9.2020 - Kabinet múz, Sukova 49/4, Brno, 602 00

25.9.2020 - Vnitroblock - malý sál, Tusarova 31, Praha 7

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky