Kluci z Two Weeks In Nashville rozhodili i Aleše Brichtu!

14.01.2020

Přestože teprve nedávno vypustili do světa debutový singl Don't Give In, anglické publikum je miluje a po jejich prvním vystoupení v České republice na čtveřici mladých muzikantů kolují mezi posluchači jen samá superlativa. Řeč je o britském hudebním seskupení Two Weeks In Nashville.

FOTO JAROSLAV HAUER

Setkání s vedoucím zpěvákem / kytaristou Billy LeRiffem (20), basistou Jonny Fairesem (20), bubeníkem Ianem Wilsonem (21) a kytaristou Marcem De Lucaem (21) si pochvaloval i proslulý rocker Aleš Brichta: "Jsem z kluků úplně odvařenej", nešetřil slovy chvály po jejich vystoupení v pražském hudebním klubu Jižák. "Normálně mě ohromili natolik, že jsem je musel pozvat na panáka!" Brichta své nadšení potvrdil i přáním, že by si příště s kapelou rád zazpíval. "Jsou to skvělí muzikanti, fakt mě bavila ta opravdová instrumentace v žánru, který v současné době tak zoufale potřebuje něco čerstvého a skutečného. Mají přiletět v březnu, tak uvidíme... Vážně mi udělá radost, když s nima budu stát na jednom pódiu. A třeba mě taky nakazí tou jejich fantastickou energií, se kterou se propojujou s publikem", dodal Aleš Brichta.

Mladá indie rocková kapela nadchla posluchače po celé Velké Británii, vyprodali O2 Academy Islington, Camden Assembly, vystupovali v představení Absolute Radio a BBC. V posledních několika měsících pracovali na nahrávce v prestižním Abbey Road Studio. Jejich debut Don't Give In je sebevědomý singl, kritici díky němu označili skupinu jako velice nadějný talent s hojností vášně a síly podložené nostalgickým rockovým zvukem 60. a 70. let. Mladíci se totiž inspirovali svými oblíbenci, rockovými giganty jako jsou The Who a The Rolling Stones.

Two Weeks In Nashville se ovšem v Praze neobjevili jen tak. Na svou oslavu 50. narozenin je totiž pozval ředitel agentury Nemoros Roman Rossi. "Zabýváme se světovým publishingem a hodláme propojovat muzikanty z celého světa", prozradil Rossi, proč je na jeho oslavné party tolik hudebníků. Narozeninové oslavy se, kromě několika zahraničních umělců, také zúčastnil například Michal David, Dalibor Janda s dcerou Jiřinou, Marian Vojtko, Petr Zvěřina, Bára Vaculíková, Electric Lady nebo Petr Kutheil.

Zdroj: Helena Váňová Production

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!