Když se Pavla Tomicová rozzuří, i auta začnou lítat!

23.01.2020

Herečka Pavla Tomicová se v seriálu Slunečná usadila jako Ála Konvičková, která nejde pro ostřejší slovo ani ránu daleko. Takže když přijedou týpci z Prahy a začnou se povyšovat na místní prodavačku, tak to začne kolem lítat, a to doslova.

Alena je majitelka pojízdné prodejny. Kromě toho, že prodává všechno, co si lidi z vesnice nestihli koupit ve městě, tak ještě nakupuje přebytky jejich zemědělských produktů. "Objíždí okolní vesnice, kde prodává, co si kdo žádá. V jádru není špatná, ale je dost na prachy, a kvůli tomu trochu krade - nálepky na biopotraviny. Přijde jí totiž na mysl, že by mohla vydělat na tom, když je přilepí na obyčejné sýry." A to už je hodně zajímavý kšeft. "Když mi tuhle roli nabízeli, tak se báli, že bych ji nechtěla hrát, protože je ta Alena taková, no... Ale vlastně je milá. Musím taky říct, že za každou špatnost je řádně potrestaná. Když něco provede, tak na to dojede. Přesně jako s tím autem."

Jednoho dne totiž Ála zaparkuje svoji dodávku před statkem, kde se právě sjíždí pražská zlatá mládež, aby podpořili Janka (Marek Lambora) v jeho sázce o to, že sbalí Týnu Popelkovou (Eva Burešová). V hospodě se chtějí přesvědčit, jak je daleko, a tak svými nablýskanými kárami zablokují její dodávku. "Vyjedu jen v případě, že by to auto umělo lítat nebo levitovat," pronese na adresu drzounů, a protože to jsou zbohatlíci, tak pro ně to není přece žádný problém. Druhý den ráno se to auto opravdu vznáší. A jak scenáristé poručí, tak se natáčí. Produkce proto musela zajistit auto s jeřábovou rukou, na kterou se dodávka zavěsila.

"Celé natáčení se muselo pečlivě připravit, aby vše proběhlo v pořádku, a hlavně bezpečně. Proto jsme měli na place i dozor a vše se nejprve vyzkoušelo na štábu. V okamžiku, kdy jsme si byli jistí, že je vše zajištěné, tak přišli na řadu herci. Natočit scénu trvalo asi čtyři hodiny," prozrazuje PR manažer projektu Josef Ducký. Všechno nakonec dobře dopadne, auto se snese k zemi a Pavla Tomicová si oddechne. A kdo jí k tomu velkému nádechu pomůže, to se diváci dozvědí už v dalším díle seriálu Slunečná, který televize Prima vysílá každé úterý a čtvrtek vždy od 20.15.

Zdroj FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!