Kateřina Brožová míří do šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas!

01.08.2019

Tvoje tvář má známý hlas se už na podzim objeví na obrazovkách televize Nova. Čtvrtou oznámenou hvězdou této show je herečka Kateřina Brožová. Ta se po boku Zuzany Norisové, Roberta Urbana a Debbi Kahlové představí v úžasných proměnách, a bude bojovat o finanční výhry na dobročinné účely. Kateřina Brožová si z počátku byla téměř jistá, že tato show není pro ni, nakonec se ale rozhodla na nabídku kývnout:

"Je to tady! Velmi se na to těším a zároveň mám obrovský respekt, protože vím, jak moc je to těžké. Takže se budu modlit, aby to vše dobře dopadlo."

Herečka má samozřejmě velkou podporu rodiny a ač má největší strach, že ji před prvním vystoupením pohltí tréma, věří, že dcera jí hodně pomůže: "Když jsem to probírala s dcerou bála jsem se nějaké negativní reakce, ale řekla jen no dobrý. A protože moje dcera se velmi dobře učí písničky, doufám, že mi třeba bude pomáhat učit se texty."

Exkluzivní rozhovor s Kateřinou Brožovou můžete shlédnout už teď na stránkách Nova.cz. Dozvíte se, co o ní říká její blízký kamarád Miroslav Etzler.

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už od podzimu na televizi Nova.

Foto TV NOVA, Petr Burda, Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky