Kamil Střihavka exkluzivně v RETRU

22.10.2018

Kamil Střihavka zve na další ze svých tradičních exkluzivních koncertů!

Jako každý rok, tak i letos se zpěvák Kamil Střihavka rozhodl pro vlastní podzimní koncert.

Uskuteční se 20. listopadu od 20 hodin v pražském v klubu Retro Music Hall na Vinohradech. Už teď se umělec na všechny fanoušky těší.

Atmosféra tohoto speciálního listopadového koncertu je vždy výjimečná a neopakovatelná. Stejně, jako tradice, která se pro mě a mé fanoušky stala důležitou součástí, každoročního podzimu," říká Kamil Střihavka.

Tento exkluzivně jediný koncert v Praze navazuje na tradici, která započala před deseti lety právě ve zmíněném sále Retro Music Hall.
Také letos si Kamil Střihavka se svou kapelou The Leaders! připravil překvapení, které návštěvníci koncertu uvidí a uslyší až v Retru. "Jinak by to přece nebylo překvapení," odpověděl na zvýdavý dotaz, na co se mohou návštěvníci těšit. Kromě toho vystoupí i zajímaví předskokani, Johnny Rose a Nevereasy. Diváci se mají opravdu na co těšit. Bude to nálož skvělé muziky a neopakovatelné atmosféry. Kamil Střihavka oslovuje již dvě generace fanoušků. Český rockový Ježíš. Je majitelem nezaměnitelného a fenomenálního hlasu, člen Beatové síně slávy a frontman rockových kapel, jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, The Leaders! a Supergroup.. Nenechte si tento koncert nabitý energií a poctivým pop-rockem ujít!

KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS! hrají ve složení:
Kamil Střihavka (zpěv), Petr Henych (kytara), Martin ,,Maťo´´ Ivan (baskytara), Štěpán Eliáš (klávesy) a Patrik Sas (bicí).
Předprodej vstupenek v sítích
Ticketmaster a Ticketstreamhttps://www.ticketmaster.cz/artist/kamil-strihavka-vstupenky/1003706https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/kamil-strihavka-leaders-122741

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!