Hvězda V.I.P. vražd Norrisová: Skončila svázaná a pod vodou!

03.04.2018

Soňa Norisová coby spisovatelka Klaudie Wolfová nejenže bude i tentokrát na podpatcích cupitat po boku mladého detektiva Tomáše Berana, ale dokonce zapojí i vlastní fantazii. A protože jsou její představy zábavné, rozhodli se je tvůrci seriálu před diváky netajit - občas fantaziemi z Klaudiiny hlavy okoření děj. Díky nim musela herečka natáčet třeba pod vodou nebo unesená a svázaná.

V nové řadě seriálu se Soňa objevila unesená a svázaná, nebo musela dokonce i pod vodu. Jak na natáčení vzpomíná sama představitelka?

"Já to mám ráda a užívám si to. Ne že bych byla nějaký masochista, to ne, ale vždy, když se točí takhle extrémní situace, tak člověk ani nemusí moc hrát a jde to samo. Dokonce jsem kdysi chtěla být kaskadérkou a byla jsem v klubu, který je sdružoval, nevydržela jsem tam dlouho, ale nebojím se a myslím, že jsem docela fyzicky schopná. Kdo se ale bojí, je většinou produkce, a ne všechno mi dovolí. Což chápu, protože kdyby si herečka ublížila, nemohl by se film dotočit," říká herečka.

Hned v prvním díle diváci viděli scény, kdy Soňu nejprve málem srazí auto, ale i scény z bazénu s ledovou vodou. Když se tyto scény natáčely, hercům, jak prozrazuje herečka, počasí moc nepřálo.

"Točilo se ve studeném bazénu, měla jsem sice neopren, ale i tak mi zima zalezla všude a nebylo to příjemné. Točili jsme v létě, ale zrovna ten den se velmi ochladilo. A ještě vydržet pod vodou, abych hned nevyplavala nahoru, to bylo komplikované," vzpomíná Soňa.

"V tom je druhá série skvělá. Klaudie se zasní, a pak se dějí věci. Skvěle to ty detektivky odlehčí, už když jsem četl scénář, tak jsem se moc pobavil," říká Patrik Děrgel.

Foto FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky