Legenda ze San Rema skupina QUISISONA v České republice

14.07.2017

Sedm hudebníků, kteří působí v rámci orchestru hudebního festivalu San Rema pro TV Rai, tak i jako samostatná kapela na Dopofestivalu San Rema vystoupí 21.1.2018 v 19 hod. v divadle SEMAFOR-

Festival San Remo patří k nejstarším hudebním festivalům Evropy a členové kapely Quisisona jsou již řadu let její součástí.

Zpěvák a textař Francesco Boccia je vítězem San Rema z roku 2001 se skladbou "Turu Turu" https://www.youtube.com/watch?v=I3sqN13IiXY

Skladby sk. Quisisona:
Vedo Tutto Nero: https://www.youtube.com/watch?v=Prnl9Vk2b0I
Siempre: https://www.youtube.com/watch?v=pZ7JUZZAJ7I

EXKLUZIVNÍ VIDEO Z NÁVŠTĚVY  PRAHY  V LEDNU 2016

V roce 2015 jeho autorská skladba "Grande Amore" v podání sk. Il Vollo zvítězila na San Remu a na Eurovision song contest festivalu v roce 2015 získala 3. místo. 

Skupina Quisisona také doprovázela řadu domácích a zahraničních umělců:
Michael Buble, Jennifer Lopez, Craig David, Paul Young, Skin, Jay-Z, Byonce, Estelle, Marc Antony, Belen Rodriguez, Tullio De Piscopo, Tony Esposito, Sal Da Vinci, Far From Finished, Mietta, Marcello Cirillo, Serena Autieri, Rita Pavone, Teddy Reno a mnoho dalších.

Účinkovali v nejprestižnějších televizních show: Hollywood La notte degli Oscar, Broadway Concerto in onore di Modugno, Roma Internazionali di tennis, Festival Internazionale del Cinema a Roma e a Tunisi ( la settimana italiana ), Festival di Sanremo a Mosca, Miss Mondo (Turecko), Fiction Fest Roma a v mnoha dalších.

Skupina Quisisona vystoupí v rámci hudebních slavností ve Velkém Týnci dne 22. července 2017 od 19:00 hod.. Se skupinou vystoupí také bývalý člen kapely, italský zpěvák žijící v Česku Andrea Andrei, se kterým vystupují někteří členové kapely v Praze v jeho doprovodné kapele.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky