Herečka Dana Morávková prozradila: Takto zaháním jarní únavu!

12.03.2018

Málokterá celebrita může tvrdit, že s věkem roste i její popularita. Herečka Dana
Morávková je však důkazem, že i ženy zrají jako víno. Český národ ji miluje nejen jako notoricky známou seriálovou lékařku a pracovní i obchodní nabídky se tak na ni valí ze všech stran.

S jarem přišlo spoustu nových příležitostí a jeden splněný sen. "Od února mám svůj pořad na TV Barrandov. Jmenuje se Tenký led a témata jsou vážná i nevážná, přesně taková, jaký je život sám. Nazkoušela jsem také nové divadelní představení 'Kdes to byl(a) v noci' v Divadle Bez zábradlí a stále točím. Nejvíc se ale těším na to, až v druhé polovině března představím svou kolekci kabelek Elega by Dana M. pro jaro a léto, a jaké budou reakce zákaznic. Letos se bude poprvé představovat v Třebechovicích pod Orebem, kde se také vyrábí," líčí svůj program herečka.

Dana sena jarní únavu v takovém zápřahu nemůže vymlouvat, energie má na rozdávání. Její tip na dobrou náladu je až směšně jednoduchý: "Miluji humor a strašně ráda se směji. To pomáhá na všechny splíny a únavy světa!" Svůj podíl na nekonečném přívalu energie má určitě i její milující rodina. "I když je můj pracovní
program trochu nabitý, na rodinu si udělám čas vždycky. Najdeme si pár dní, kdy
zmizíme a užijeme si čas jenom pro sebe,
" usmívá se populární herečka.

Foto: archiv Elega

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!