Herec Michal Novotný dostane nakládačku

19.03.2019

I když se to zná nemožné, gay Pája Petrů v podání Michala Novotného přijde na to, že by mohl být otcem malého kluka. Jelikož se chce Pája dozvědět pravdu, neváhá se tak pustit do pátrání. Při tom ale slízne pár pohlavků, které ho srazí až na podlahu.

Pája náhodně narazí na svoji bývalou lásku Karolínu (Anna Kulovaná), a když se dozví, že je šťastně vdaná, a navíc mámou desetiletého kluka, zrodí se v Pájově hlavě přesvědčení, že je dítě jeho. Časově to totiž sedí dokonale. "Naše setkání na ulici s Aničkou jsme natáčeli v Českém Brodě a pamatuji si, že ten den byla příšerná zima. Byl jsem zmrzlý jako už dlouho ne," přiznává herec, který tak kvůli přesvědčení své postavy slíznul i pár ran.

"Dostal jsem kabelkou od Aničky po hlavě. Vlastně se trefila přesně do nosu," vzpomíná na natáčení Michal, kterého ale čekaly ještě další rány od kaskadéra. "Ve scénáři bylo napsáno, že se s otcem malého Matěje budeme prát, nechtěli jsme velkou rvačku, ono by se to k tomu Pájovi ani nehodilo. Takže jsem schytal jen pár přesných pohlavků."

Doopravdy se herce ale nikdo ani nedotkl, vše bylo domluvené a připravené. "Na natáčení byl kaskadér. Tyhle věci se ale učí už na škole. Takže průpravu jsem měl. Všechno se povedlo a s ničím nebyl problém," přiznává Michal Novotný.

Co nakonec Páju přesvědčí, že malý Matěj opravdu není jeho? To se diváci dozvědí už v dalším díle seriálu Krejzovi, který televize Prima vysílá každé úterý a čtvrtek od 20.15.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky