Dalibor Janda v nezvyklé roli: Je z něj producent nového hitu Anny Jiřiny Jandové!

09.11.2018

FOTO: JAROSLAV HAUER

Přísloví, že jablko nepadá daleko stromu, stoprocentně platí u rodiny Jandových. Půvabná dcera trojnásobného Zlatého slavíka Dalibora Jandy po otci zdědila pěvecký talent, a tak není divu, že právě představila svůj nový hit.
Tak všechno nebo nic - zní název nového songu a klipu, které v úterý 13. listopadu 2018 pokřtila mladá zpěvačka v pražském Pipi baru za účasti hvězdných hostů. A nechyběla ani skvělá koncertní show!

"Dnes jsem tu za producenta," prohlásil hrdý otec, který si na místě s dcerou zazpíval společný duet Pátý perný den. V netradiční roli se představil i "zuřivý reportér" Tomáš Kraus.


Ten má tak charismatický hlas, že jsme okamžitě věděla, že se na mém songu musí podílet," prohlásila zpěvačka.

Mezi hosty, kteří přišli singlu popřát hodně úspěchů, nechyběli hudebník Felix Slováček, který s Daliborem několikrát spolupracoval a jeho doprovod, výtvarnice Lucie Gelemová, anebo módní návrhář Osmany Laffita. Dorazili i mistr vychytávek Láďa Hruška, anebo operní diva Andrea Tögel Kalivodová.
"Jiřince bych popřála nejen vytrvalost, ale i štěstí na lidi," prozradila.

Nový song Tak všechno nebo nic je součástí alba, které obsahuje dva disky - na prvním z nich uslyšíte dvě písně, které složil Eduard Parma. K té, která má našlápnuto na velký hit a nese stejný název, jako singl, vznikl i videoklip. Ten je k vidění na druhém disku a kromě Anny Jiřiny Jandové, která má na svém kontě už tři sólová alba, v něm vystupuje Tomáš Kraus. Producentem je společnost Hurikán records.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!