VIP

Hanička "Písnička"
v Lucerně
slavila i plakala.

Velkolepým koncertem oslavila v pražské Lucerně Hana Zagorová své 70. narozeniny. Zpěvačka koncertem slavila narozeniny vůbec poprvé za svoji celou pěveckou kariéru. Vedle známých a osvědčených hitů Hanička zazpívala také písničky ze svého nového alba "O lásce", které pokřtila se svými hosty a vydavateli. Překvapením bylo také předání vinylového alba. Křtilo se samozřejmě šampíčkem.Na pódiu v Lucerně se to hvězdnými hosty jen hemžilo. Pro Hanu Zagorovou zazpíval Michal Hrůza, Karel Vágner, Petr Rezek, Stanislav Hložek, Petr Kotvald a nakonec i překvapení večera, Karel Gott. Ten Haničce zazpíval "Jdi za štěstím", "Má první láska se dnes vdává" a neodpustil si na pódiu i své vtipné komentáře.
V přání k narozeninám řekl Haničce: "Vítej v exklusivním klubu - klubu 70".

"Děkuji za každý rok, měsíc, den, minutu, vteřinu, kterou jsi mi věnovala. Mám tě moc rád", vyznal svou lásku své ženě i Štefan Margita prostřednictvím videopozdravu z Chicaga. Upřímnost a vyznání lásky zpěvačku rozplakal.


Prázdné sály ?  
Viděli jsme jinak.
Opravdu.Pražským dvojkoncertem v totálně vyprodaném divadle Hybernia ukončila Lucka Vondráčková své turné s názvem "Manner Kousek štěstí Tour". Turné proběhlo pouze v 15ti místech po celé České republice především v letních kinech a divadlech. Lucii ,kterou doprovázela skupina Vokobere pojí několikaletá spolupráce, a právě proto se rozhodla připravit pro své fanoušky netradiční letní hudební zážitek ,akustickou show. Jednalo se o komornější, ale o nic méně zajímavou show. Na poslední písně zpěvačce vestoje zatleskalo celé divadlo, což si tato dáma rozhodně zasloužila. Divákům zazpívala hity Vítr nebo Strach, ale zároveň i mnoho méně známých písní.

Krásnou třešničkou na konec turné byla autogramiáda v muzeu voskových figurín Grévin. Fanoušci čekali na Lucku již hodinu před začátkem autogramiády a fronta se táhla přes celou chodbu muzea i na ulici. Nové pojetí autogramiády ,kde se mimo podpisu mohl každý účastník s Luckou vyfotit a své foto najít na FB nebo si ho nechat hned vytisknout a odnést domů, fanoušky nadchlo. Lucka se po celé 2 hodiny usmívala a nebyla na ní vidět ani stopa únavy a pro každého měla úsměv i přátelské slovo.
Po té Lucka již spěchala za svou rodinou, s kterou se snaží strávit každou volnou chvilku.

16.2 Odložený koncert Hana Křížková

15.2. České loutky stále baví děti i dospělé

datum: Dneska....něco.......

datum: Dneska....něco.......

datum: Dneska....něco.......

datum: Dneska....něco.......

novinky od

Přečtěte si jako první, co je nového

                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky