Zpěvák Petr Pecha bude mít i své vlastní koncerty

22.01.2020

Držitel Thálie Peter Pecha si plní sny.
Pomáhá mu Marcus Tran z
TroubleGangu

Držitel ceny Thálie Peter Pecha se rozhodl plnit si sny. V posledních letech se sice stál miláčkem muzikálových nadšenců, nyní by rád ale prorazil i jako sólový zpěvák. A pomoct mu v tom má kytarista TroubleGang a producent Markus Tran!

Peter Pecha se sice aktuálně připravuje na muzikál We Will Rock You, který bude mít premiéru již 18.

Peter Pecha se sice aktuálně připravuje na muzikál We Will Rock You, který bude mít premiéru již 18. dubna v pražské Tipsport Areně, i tak si ale našel čas na svůj životní sen, který v posledních letech musel jít stranou. Rád by totiž svou vlastní hudbou dobyl koncertní sály.

"Hudbu miluju už od dětství a měl jsem i vlastní kapelu. Vystupovali jsme na Slovensku a musím přiznat, že i celkem úspěšně. I proto jsem se rozhodl pro studium zpěvu na JAMU," vysvětluje Pecha s tím, že po dokončení studia ale přišly nabídky z divadel a proto musela jít jeho vysněná sólová dráha zpěváka stranou.

Ačkoliv byl neustále pracovně vytížený, psal si alespoň takzvaně do šuplíku. A dneska je za to rád. "Celý život jsem chtěl stát na pódiu jako zpěvák, dělat hudbu, koncertovat a nechci se toho snu vzdát. Rozhodl jsem se, že to zkusím. Proto jsem kontaktoval producenta Markuce Trana, kterému jsem pustil svou hudbu, vysvětlil svůj koncept a on se rozhodl se mnou do toho jít," říká představitel Galilea a Britneyho z We Will Rock You s tím, že s Tranem jsou, co se vnímání hudby týče, na stejné vlně nejen.

"Rozhodli jsme se, že uděláme něco co nás baví a uvidíme jestli se to chytí. V každém případě si tu práci chceme užít. Chceme dělat komerční hudbu, za kterou si budeme stát a věřím, že se bude líbit," dodává Pecha, jehož fanoušci se ale nemusí bát, že pověsí svou muzikálovou kariéru na hřebíček. Když není s Tranem ve studiu, připravuje se na očekávaný muzikál s hity legendárních Queenů We Will Rock You.

"Zpívat písničky Freddieho Mercuryho je pro mě neskutečná výzva a moc se těším, až muzikál představíme divákům. Je to show, která tady ještě nebyla," říká Pecha, který se divákům představí již 18. dubna v pražské Tipsport Areně, kde proběhne premiéra muzikálu We Will Rock You. A lístky jsou již v prodeji.

Termíny: 18. 4. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 14:00 18. 4. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 19:00 (SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA) 25. 4. 2020 - OSTRAVA, Ostravar arena, 14:00 25. 4. 2020 - OSTRAVA, Ostravar arena, 19:00 16. 5. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 14:00 16. 5. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 19:00 23. 5. 2020 - BRNO, DRFG Aréna, 14:00 23. 5. 2020 - BRNO, DRFG Aréna, 19:00

Obsazení:

Galileo - Kopečný Jan, Pecha Peter

Scaramouche - Procházková Markéta, Vyoralová Veronika

Britney - Kutheil Petr, Pecha Peter, Fanta Jan

Oz - Gabrišová Andrea, Martinková Tereza

Killer Queen - Nývltová Kamila, Nosková Michaela

Khashoggi - Josef Bohouš, Adam Lukáš

Buddy - Rose Johnny

WE WILL ROCK YOU

Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným hu-morem. V neposlední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

Hity Queen, které zazní v muzikálu

Innuendo Radio Ga Ga I Want to Break Free Somebody to Love We Will Rock You We Are the Champions Bohemian Rhapsody Who Wants to Live Forever Flash Another One Bites the Dust Killer Queen Play the Game Under Pressure A Kind of Magic I Want It All Headlong No-One but You (Only the Good Die Young) One Vision Seven Seas of Rhye Fat Bottomed Girls Hammer to Fall These Are the Days of Our Li

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky