Zpěvák Patrik Stoupa poděkoval online streamem všem šičkám roušek

25.04.2020

Ve středu 24.4 dubna vystoupil zpěvák Patrik Stoupa na Proseckém malém náměstíčku. Koncert to byl pravda trochu jiný, diváci, kterých bylo přes 3000 se neshromáždili pod podiem, ale za svými monitory a telefony v pohodlí domova a sledovali online přenos Patrika a jeho kapely.

Proč si se rozhodl udělat online koncert právě na Proseku?

V dnešní době, kdy člověk nemůže veřejně vystupovat, jsme si řekli, že uděláme online stream.
A protože velmi dobře znám dámy, které tady na Proseku v místním kulturním centru Knoflík šijí již přes 5 týdnů roušky, rozhodl jsem se věnovat koncert také trochu pro ně. Tak snad si to užili oni i lidé na Facebooku. Reakce jsou opravdu krásné, děkujeme ze ně! Jedna paní z Písku vyhrála soutěž o čokoládu. Poslala parádní video jak doma sleduje můj online koncert a zpívá u toho. Další fanynka z Brna to měla složitější. Sledovala koncert na zahradě při sekání trávy.Je něco, co ti vadí na online streamu?

Přiznám se, že hrát proti bílé zdi je někdy těžké. Zvlášť když jsem zvyklý na koncertech hodně pracovat s posluchači a mám rád jejich interakci. Snad se to brzy vrátí do normálu.

Těsně před karanténou jsi byl s partnerkou na Bali. Váš návrat do vlasti byl prý tak trochu krizový.

Ano, je to pravda. Měli jsme naplánovaný návrat přesně v moment kdy se v ČR začínaly zavírat hranice a my jsme tak chvilku nevěděli, zda na Bali nebudeme muset zůstat.

Návrat do Čech byl hodně hektický a k informaci, že nám odpadla všechna vystoupení se přidalo ještě vykradené auto, které na mě čekalo před domem.

Složil si píseň pro nadaci Světluška, má být i videoklip.

Písničku jsem složil a napsal a společně se zpěvačkou Markétou Poulíčkovou a Světluščím sborem. Natáčelo se ve studiu na Svárově. Nahrávka je skvělá a mám z ní radost. Bohužel, jsme před karanténou nestihli již natočit videoklip a křest jsme museli odložit. Prozatím jsme vše přeložili na září, tak uvidíme.

Zdroj : Patrik stoupa, Jaroslav Hauer
Foto Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!