Zpěvák Ondřej Ruml dorazil na film ve staré škodovce

08.04.2019

Poslední výprava žlutých trabantů uzavírá velkolepou cestu napříč kontinenty. Milovníci těchto dvoutaktních plastových symbolů Východního Německa měli možnosti společně s cestovatelem Danem Přibáněm v předpremiéře zhlédnout road movie Trabantem tam a zase zpátky v síti multiplexů Cinema City. Ujít si jedinečnou příležitost nenechal ani zpěvák Ondřej Ruml, který stylově dorazil ve své Škodovce 110 L.

Velká cesta kolem světa končí. Mezi cestovateli tentokrát není žádná žena a putování smečky můžu v čele s Danem Přibáněm nabírá divoké obrátky. Žlutý cirkus jede z Indie až domů. Překonává Himaláje, láme výškové rekordy a prchá před policií. Přestože jde mnohokrát do tuhého, posádka bojuje se všemi nástrahami s černým humorem, sebeironií a občas na hraně politické korektnosti. Film definitivně dokazuje, že není třeba drahých terénních vozů, aby člověk projel celý svět a zažil jeden z nejdojemnějších návratů.

Střecha obchodního centra před vstupem do megaplexu Cinema City se hodinu před začátkem předpremiéry doslova otřásala. Sjela se ni totiž téměř stovka youngtimerů, jejíž posádky si zkrátka nemohly tuto příležitost ujít. Mezi flotilou burácejících automobilů nechyběl ani zpěvák Ondřej Ruml, který při této příležitosti provětral svoji Škodu 110 L, herečka Bára Mottlová s partnerem a Mužem roku Pepou Kůrkou či elektronicko-popová skupina Antonovo.

Nenechte si ujít závěrečnou část série žlutého cirkusu. Film Trabantem tam a zase zpátky můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City od 11. dubna. Fenomenální záběry z dronu, hra s kamerou, nezapomenutelná noční obloha, důraz na filmovost a humor si nejvíce vychutnáte ve VIP Chodov. Více informací o jednotlivých projekcích a kinech naleznete na www.cinemacity.cz.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky