Zpěvák NIKO vydává další singl

06.12.2018

Jsou tomu teprve dva měsíce, co zpěvák Niko vydal svůj hit GO a už přichází s dalším Singlem. Zatímco GO byl čistokrevný pozitivní letní hit, písnička Lay It On Me představuje mladého zpěváka ve zcela jiném světle. Jde totiž o čistokrevnou baladu!

"Písničky tvořím podle momentální nálady. Záleží na tom, čím jsem v tu danou dobu inspirovaný. Tenhle song sice není tématický tak veselý jako GO, ale hezky jsme si s ním po produkční stránce pohráli," říká Niko, který svým fanouškům slibuje další várku singlů.

Nebylo o něm sice krátce slyšet, Nko Jalauzidis ale rozhodně nezahálí. Po krátké odmlce nyní vydává nový singl Lay It On Me.

"Píšnička je o takovém tom pocitu, když se ti někdo líbí, cítíš, že mezi váma něco je, ale ten druhý pořád nedává jasně najevo své pocity. Tváří se, že tě taky chce, ale nikdy necítíš takovou tu jistotu. Proto refrén Lay It On Me. Je to takový výkřik, ať se už vyjádří, jak to teda je," říká Niko, který tak po hitu letošního léta GO vydává podzimní melancholickou baladu.

"Jelikož bych rád předvedl, co ve mně je, chtěl bych v novém roce vydávat pravidelněji. Další veselejší písně plánují, až se zase trochu oteplí. Do té doby mám připravených pár dalších neveselých," slibuje Niko.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky