Albano Carrisi míří do Prahy, kde vystoupí společně s Rominou Power.

17.11.2019

Do Prahy zavítá AL BANO již 26.11.2019

Romantického umělce velkých světových scén AL BANA uvidíme  již za několik dní  v Praze na koncertě, který se uskuteční 26. listopadu 2019 v Praze v TIPSPORT ARENĚ. Zde poprvé vystoupí i s uměleckou partnerkou ROMINOU POWER, která poslalaposluchačům milou zprávu:

"Jsem ráda, že pojedeme do České republiky, kde publikum dokáže zahřát u srdce, a proto se velice těším."

Společně triumfují v celé Evropě, v Americe i v Asii.

Na dotaz, jaký společný hit má AL BANO nejraději, nedokázal odpovědět. "Nazpíval jsem na 500 písní, ale nedokážu říct, kterou mám nejraději. Je to stejné, jako kdyby matka měla říct, jaké dítě má nejraději," odpověděl dobře naladěný interpret romantických písní.

Určitě však můžeme potvrdit, že zazní takové hityjako je Felicita, Sempre sempre či Liberta a věříme, že koncert bude jistě nezapomenutelným zážitkem. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ty správné emoce, tak jako v devadesátých a osmdesátých letech, než je rozdělila rodinná tragédie. ROMINA POWER tehdy opustila pódia a AL BANO se po čase vrátil na sólovou dráhu, kterou zahájil již v roce 1964. Volání fanoušků po živých koncertech slavného dua, však bylo tak silné, že se na pódia po dlouhé odmlce vrátila i ROMINA POWER. Společné koncerty, které uspořádali v roce 2018 ve Varšavě a Gdaňsku, ale i Japonsku, byly bleskově vyprodány.

Nikomu z nás by neměla být cizí pomoc druhým v ohrožení, rozhodli se tedy producenti věnovat vstupenky "dobrákům", jak se říká dobrovolným hasičům, protože právě oni jsou takového konání zářným příkladem. Bude osloveno několik Sborů dobrovolných hasičů napříč Českou republikou a budou jim věnovány vstupenky na koncert AL BANA a ROMINY POWER, který se koná 26. listopadu 2019 v Praze v TIPSPORT ARENĚ.

Vy ostatní si vstupenky na nezapomenutelnou romantickou událost můžete zakoupit na Ticketportalu: https://www.ticketportal.cz/event/Al-Bano-Romina-Power

Foto:  Jaroslav Hauer ,Archiv Duo Al Bano a Romina Power

Al Bano není je známý zpěvák a herec, ale je také známým vinařem

Velmi úspěšný italský zpěvák a herec Al Bano, vlastním jménem Albano Carrisi míří do Prahy, kde vystoupí společně s Rominou Power. Věděli jste, žeje také úspěšným vinařem? Narodil se do rolnické rodiny v městečku Cellino San Marco, kam se vrátil a měl k tomu důvod - slovo muže, které kdysi dal svému otci.

V sedmnácti letech odešel na sever do Milána, kde prošel řadou profesí, například byl také číšníkem a traduje se, že právě tam ho slyšel kdosi slavný a ihned rozpoznal jeho velký talent a záhy odstartoval svoji pěveckou dráhu. V roce 1967 natáčel film Nel sole, při kterém se seznámil s herečkou Rominou Power. Zamilovali se do sebe a štěstí přálo i jejich pěvecké kariéře. Za krátký čas oběhly jejich písně skoro celý svět, který jim ležel u nohou.

"Jednoho dne jsem slíbil svému otci, že mu postavím vinařství," zavzpomínal Al Bano, ale ten mu tehdy odpověděl: "Sny! Sny! Realita je těžká!" A přeci to nebyly sny. Vrátil se a na statku v okrese Bosco Curtipetrizzi v Cellino San Marco v provincii Brindisi založil v roce 1973 vinařství. První víno pojmenoval DON CARMELO, a když otec držel v rukách láhev vína s jeho jménem, měl slzy v očích. Láska a úcta k Zemi je jeden z hlavních principů, které má v sobě Al Bano od narození. "Víno je hluboká vášeň... Patří k mým kořenům, k mé kultuře. V každé sklenici, v každém doušku je historie naší země...," říká známý zpěvák.

Dnes provozuje ve svém rodišti úžasný hotel Felicita, vinný sklep i vinařství. Chcete-li se vydat na virtuální prohlídku, tak máte možnost: https://www.tenutealbano.com/. Repertoár slavného duo Al Bano & Rominou Power ovládla před padesáti lety láska a štěstí, prostě Felicita. Osud je však rozdělil, ale fanoušci se s tím nikdy nesmířili. Nezapomenutelní a romantičtí umělci velkých světových scén tedy vzkřísili své dřívější vzájemné, vroucí city a opět vyprodávají sály i sportovní haly.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!