Martin Kocián z Luneticu Dj, zpěvák, barman...a co ještě?

24.09.2018

Martin Kocián - snad nejznámější a nejkontroverznější člen člen populární skupiny Lunetic, který v minulosti proslul řadou exesů si už konečně dal svůj život dopořádku a s plnou chutí se opět věnuje muzice a pódiovému vystupování.

"To všechno už bylo..." říká přesvědčivě Martin! "Mám přítelkyni, bydlíme spolu a kolem sebe partu dobrých přátel a hlavně důvěru kluků z Luneticu, ketrou nechci zklamat a přistupuji ke všemu s plnou zodpovědností!"
ujišťuje pohledný blonďák s úsměvem.

Kocián se aktuálně připravuje na velké podzimní tour 2018 s Luneticem po česku i slovensku, ale nezahálí ani ve volných chvílích! Společně se zpěvákem a producentem Petrem Dvořákem si totiž postavili vlastní road show pro kluby a diskotéky s názvem "Kaskadér tour - Retro párty" v rámci které objíždějí disko kluby po česku a baví lidi !

"Jsme něco jako takový Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík z filmu "Kamarádi do deště". Chvíli jsme za barem, chvíli za mixažním pultem, pak zase zazpíváme písně co lidí baví, děláme soutěže, karaoke, moderujeme, prostě bláznivej mejdan kde se všichni baví."představuje svojí show Martin Kocián, která je ve stylu starých poctivých 80sátých a 90sátých leta těch největších hitů."Máme zasebou několik vystoupení a pořadatelé i publikum jsou vždy velmi spokojeni a nás to prostě baví, ten kontakt s lidmi, ta energie...jedeme vždy do absolutního vyčerpání!"

Důkazem Kociánova tvrzení je to, že kalendář akcí se opravdu plní. Často se prý ale setkávají Dvořák s Kociánem s otázkou proč název "Kaskadér tour" ?
Prý je to proto, že jsou ( byli ) oba takový životní kaskadéři, často na hraně života, mnohdy i za hranou, ale to vše už je prý minulost a teď si o tom už jen rádi zazpívají v rámci svojí show.Tak jim budeme držet palce a tohle povedenou dvojici určitě budeme nadále sledovat.

Tour LUNETIC 20 let

24.dubna.2018 se poprvé po dlouhých sedmi letech od rozchodu čtveřice Lunetic společně objevila před tisíci fanoušky a to při koncertě Leoše Mareše v O2 aréně, který je pozval jako hosty, aby zazpívali jeho mamince k narozeninám "Mámu".
Vlna otázek a dohadů, co a jak dál na sebe nenechala čekat....

Dnes Vám můžeme s velkou radostí sdělit, že Lunetic jsou zpět. Jeden za všechny, všichni za jednoho, tak jako před 20.lety... A to dokonce na den přesně! 10.května.2018, tedy 20.let ode dne kdy začala svítit velká hvězda Lunetic, na tiskové konferenci kluci oznámili velký comeback ve čtyřech a výroční turné k 20.letům existence. Seznam všech koncertů a více informací o turné na www.lunetictour.cz

LUNETIC TOUR 20.LET - PODZIM 2018

21.9. Litvínov Citadela

22.9. Hradec Králové Střelnice

27.9. Česká Lípa Crystal

28.9. Karlovy Vary Lidový dům

29.9. Teplice Dům kultury

5.10. Krnov Kofola

6.10. Žďár n.Sáz. Dům kultury

12.10. Písek Kulturní dům

13.10. Kolín Společenský dům

14.10. Praha Retro Music Hall

15.10. Praha Retro Music Hall

19.10. Zlín Kongresové centrum

20.10. Prostějov Společenský dům

26.10. Hodonín Dům kultury

27.10. Brno Semilasso

2.11. Ostrava Bonver Arena

3.11 Frýdek-Místek Kulturní dům

9.11. Č.Budějovice Vltava

10.11. Kaplice Kulturní dům

15.11. Bratislava Majestic Music Club

16.11. Prešov Encore Club

17.11. Ban. Bystrica Ministry of Fun

22.11. Jablonec Eurocentrum

23.11. Jihlava Dělnický dům

24.11. Kladno Dům kultury

FOTO JAROSLAV HAUER

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!