Výstava světoznámého fotografa Roberta Vana bude v Praze

12.09.2020

VÝBĚR Z DÍLA světoznámého fotografa Roberta Vana bude vystaven v říjnu v galerijním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS v Praze

10.9.2020, Praha - Od 30.9. do 30.10.2020 proběhne ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS v Praze 2 prodejní výstava Výběr z díla světoznámého fotografa Roberta Vana.

Výstava 40 fotografií s názvem ROBERT VANO | VÝBĚR Z DÍLA bude probíhat od 30.9. do 30.10.2020, vždy od pondělí do soboty v čase 10:00 - 18:00 hodin ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS, Na Slupi 17, Praha 2. Základní vstupné na výstavu bude činit 110 Kč. Vystavené fotografie bude možné v průběhu výstavy zakoupit a po jejím skončení spolu s podpisem autora a pečetí pravosti obdržet.

Výstava bude započata vernisáží, která za přítomnosti autora a vzácných hostů proběhne 30.9.2020 od 18:00.

V průběhu října proběhnou ve výstavních prostorách STARS LOVERS & FRIENDS workshopy s Robertem Vanem, které budou tematicky zaměřené na portrétní fotografii či akt. Fanoušci umělecké fotografické tvorby se také budou moci zúčastnit besedy s autorem fotografií spojené s komentovanou prohlídkou výstavy. Beseda proběhne 2.10.2020 od 18 hodin a bude doplněna projekcí a nahlédnutím do zákulisí tvorby Roberta Vana. Dne 3.10., kdy bude ve výstavních prostorách probíhat jeden z workshopů, bude výstava veřejnosti uzavřena.

Počínaje vernisáží 30.9.2020 bude možné na místě zakoupit kalendář s výběrem dvanácti černobílých fotografií Roberta Vana na příští rok. Z každého prodaného kusu bude část výtěžku věnována na dobročinné účely.


Výše vstupného na výstavu:

Dospělý: 110 Kč

Student / kartička ISIC apod. 80 Kč

Senior / OP nebo SENIOR PASS 80 Kč

ZTP: zdarma
Dítě do 6 let: zdarma

Rodinné vstupné: 250 Kč

(2 dospělí + 2 děti mladší 15 let)

O výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS:

Dvoupodlažní POP UP STORE "STARS LOVERS & FRIENDS" najdete v centru Prahy, na adrese Na Slupi 17, Praha 2. Nově otevřený prostor je ideálním místem pro setkávání s přáteli, zákazníky i s medii. Díky dvěma podlažím nabízí možnost rozdělení programu či expozice do více částí. Velkým bonusem je také kouzelná zahrada - "oáza klidu" - ve vnitrobloku budovy. Přidanou hodnotou je navíc snadno dostupná lokace v centru Prahy, nedaleko Karlova náměstí, Vyšehradu či Rašínova nábřeží.

Prostor je vybaven prezentační technikou, showroomem pro potřeby prezentace produktů, barem a zázemím i pro méně formální setkání.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky