Vyrazte s dětmi do kina, filmové odznáčky lze sbírat do konce září

24.08.2018

Letní prázdniny se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a škola už opět klepe na dveře. V multiplexech Cinema City, ale léto ještě nekončí! Speciální akce pro malé diváky s názvem "Cool Filmoznáčky", probíhá až do konce září! Děti tak mohou do svých náramků stále sbírat originální filmové odznáčky, na kterých jsou vyobrazené postavičky z oblíbených filmů, které na ně v průběhu léta čekají.

Hravá zábava pro děti odstartovala ve všech multiplexech Cinema City po celé České republice 22. června 2018 a potrvá až do 30. září. Během této doby mohou všichni malí návštěvníci sbírat originální Filmoznáčky s jejich oblíbenými filmovými hrdiny a vytvářet si tak svůj cool náramek, který mohou libovolně zdobit nasbíranými odznáčky.

Jak se do hry zapojit? Je to jednoduché, při návštěvě některého z kin Cinema City si můžete zakoupit za akční cenu 30 Kč herní náramek spolu s prvními čtyřmi filmoznáčky. Další originální odznáčky s filmovými hrdiny poté může libovolně dokoupit při každé návštěvě kina v sadách 1 plus 1 odznáček za 10 Kč, nebo v dalším výhodném balení 3 plus 3 odznáčky za
20 Kč. Těšit se děti mohou na tváře z nového filmu Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená. Od začátku srpna poběží na plátnech kin Úžasnákovi 2 a na konci září se mohou všichni těšit na film Yeti: Ledové dobrodružství. Náramek si tak děti mohou do konce léta vyzdobit až patnácti různými Filmoznáčky!

Více informací o akci a pravidla naleznete na: www.cinemacity.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky