Vyprodá Marek Ztracený O2 arénu?

03.03.2019

Zpěvák a skladatel Marek Ztracený na své narozeninové oslavě převzal zlatou desku za poslední úspěšné album Vlastní svět a věnoval svým fanouškům velkolepou show. Jeho životní koncert se uskuteční 22. února 2020 v pražské O2 areně.

"To, že bych někdy vystoupil v O2 areně, mě poprvé napadlo v roce 2004, kdy ještě žádný Marek Ztracený nebyl. Byl jsem tenkrát student konzervatoře a koukal jsem na koleji na zprávy, kde hlásili, že dnes otevřeli největší halu v republice. Když jsem usínal, představoval jsem si, jaké by bylo tam vystupovat. Cesta, kterou jsem prošel, je neuvěřitelná. Díky fanouškům, okolí a kamarádům jsem zjistil, že v životě není nic nemožné. Mám hroznou chuť pracovat a udělat něco speciálního. Odteď nežiju ničím jiným než heslem #smerO2arena, a jestli si můžu k svým narozeninám něco přát, tak aby na té cestě šli fanoušci, kamarádi, tým i rodina se mnou," prozrazuje okolnosti Ztracený.

Marek píše i pro Gotta!

Marek Ztracený suverénně dokazuje, že patří mezi absolutní špičku naší hudební scény. Krom vlastních hitů ho posluchači znají také jako autora úspěšných písní pro hvězdy naší populární scény. Včetně Karla Gotta či Hany Zagorové. Pilotní singl "Minulost" z alba Vlastní svět několik týdnů vedl žebříček nejhranějších domácích nahrávek v českých rádiích, a na podzim zpěvák dokonce dvakrát vyprodal pražské Roxy a brněnské Sono.

Nezanedbatelná byla i Markova loňská letní festivalová sezóna, během které často figuroval v roli headlinera. Na podzim minulého roku se také zúčastnil projektu "Za 100 let", ve kterém se třináct současných domácích hudebních osobností přihlásilo nahrávkou a úspěšným klipem ke stému výročí vzniku republiky. Nedávno navíc představil kontroverzní videoklip k písni "To se mi líbí", kde se herečka Nikol Štíbrová projevila jako vášnivá fanynka, která svůj idol neváhala svléknout a připoutat k posteli.

Na sklonku loňského roku pak Marek vydal pro své početné příznivce speciální dárek - DVD 10 let od Ztrácíš - Forum Karlín. Jedná se o záznam z vyprodané haly Forum Karlín, kde zpěvák oslavoval deset úspěšných let na hudební scéně. Tím se odstartovala pomyslná cesta směr O2 arena! Na cestě do největší haly v republice chystá Marek Ztracený mnoho překvapení. Chce se totiž se svými fanoušky setkávat, a vytvořit tak společný příběh. Ten s ním budou moci prožívat virtuálně na jeho webu či sociálních sítích, ale zejména osobně.


Ke vstupence jízdenka zdarma

Prvních tisíc vstupenek na stání bude k dispozici za zvýhodněnou cenu. K tomu tito fanoušci budou moci získat zdarma i zpáteční jízdenku od Českých drah, a to formou kódů (celkem 2 kódy pro jízdu tam a zpět), které mohou uplatnit v období od 1. ledna do 29. února 2020. Více informací na www.cd.cz/poukazka.

"Koncert je sice v Praze, ale díky Českým drahám bude celorepublikový, z čehož mám velkou radost. Dlouhé roky totiž vystupuji po celé republice a potkal jsem tisíce skvělých lidí. Snad budou chtít dorazit do Prahy. A budu moc rád, pokud bezplatnou jízdenku od Českých drah využijí právě na cestu na můj koncert v O2 areně," dodává na závěr Ztracený.

Koncert v pražské O2 areně se uskuteční 22. 2. 2020. Prodej vstupenek bude zahájen v síti Ticketportal v pátek 1. března 2019 v 9 hodin.

Foto Supraphon/ J. Tůma

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky